Щоденник фестивалю 11.08.16.

З ранку відбулися зйомки дитячого короткометражного фільму "Помічники" режисер Олена Каретник. Для зйомок виїжджали на локацію за межами Києва, у Бориспільський р-он. Знімали затишний селянський будиночок, який ласкаво надав для зйомок Заслужений артист України Олексій Колесник. У головних ролях зайняті два хлопця Святослав Смирнов та переможець Першого Етапу фестивалю-академії "Золотий Ключик" Влас Садовник.Бажаємо натхнення і творчої наснаги нашим дебютантам.
Також сьогодні відбулися майстер-класи Заслуженого актора України Віктора Демерташа і Заслуженого діяча мистецтв, художнього керівника театру "Браво" Любові Титаренко. Метри поділилися своїми спогадами, цікавими історіями, відкрили   секрети акторської майстерності. Був проведений кастинг до участі у спектаклі "Снігова Королева", прем'єра якого відбудеться на Гала-концерті.
Результати конкурсу Художнього Слова будуть оголошені 17.08.16.

Програма на

12 СЕРПНЯ. П’ЯТНИЦЯ. ТЕАТР «КИЇВ» (КОЛИШНІЙ КІНОТЕАТР «КРАКІВ»), РУСАНІВКА.( вул. Русанівська набережна, 12)

10.00 – Зйомки короткометражних фільмів. (Участь беруть тільки учасники, яких відібрали режисери)

12.30 – 14.30 Показ художніх фільмів для дітей

15.00 – 16.00 Майстер-клас з вокалу актриси, співачки, інспектора телепрограми «Ревізор» Наталії Кудряшової
16.00 - 17.00 Майстер-клас з вокалу від відомого українського композитора, автора музики до багатьох фільмів та мультфільмів, Заслуженого артиста України Володимира Бистрякова та співачки, педагога з вокалу Ольги Бистрякової

17.00 - 19.00 Конкурс акторської,авторської та кінопісні. Голова журі-Заслужений артист України Володимир Бистряков

19.00 - 20.00 Творчий вечір актриси, магістра хореографії Ірини Жаммаль за участю школи танців "Шахерезада" (Ізраїль).
Ірина Жаммаль(Васицька) київлянка,актриса, співачка, хореограф запрошує на свою творчу зустріч. Ця зустріч- це сповідь глядачам, о творчості, о силі Духа, о тяжких випробуваннях і в решті-решт о перемозі. Перемозі над страхами, над біллю та навіть смертю. І звичайно концерт дітей з її Школи танців "Шахерезада" . З цим колективом Ірина брала участь у різноманітних фестивалях і конкурсах, не тільки в Ізраїлі, але і у багатьох країнах Європи. Усі глядачі мають змогу побачити унікальний колектив з репертуаром спеціально підготовленим до фестивалю "Золотий Ключик".
Запрошуємо усіх. Вхід вільний. Зазирніть у чарівний світ, відчуйте красу і ритми Сходу.
20.00 - 22.00 Дискотека