ПРОВЕДЕННЯ УРОЧИСТОЇ ЦЕРЕМОНІЇ ВРУЧЕННЯ НАГОРОД ФІНАЛІСТІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ- АКАДЕМІЇ ДИТЯЧОЇ КІНО-ТЕАТРАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК»

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВІДБУЛАСЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ БУДИНКУ КІНО 8 СІЧНЯ 2017 РОКУ Й РОЗПОЧАЛАСЬ З ЦЕРЕМОНІЇ «ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ» ТА ФОТОСЕСІЇ БІЛЯ ПРЕС-БАНЕРА ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ. НА ЦІЙ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДБУЛИСЯ ІНТЕРВ’Ю ТА РЕПОРТАЖНА ЗЙОМКА ВІД ТРК «КІЇВ» ПРО УРОЧИСТУ ПОДІЮ НАГОРОДЖЕННЯ З ПОДАЛЬШИМ ПОКАЗОМ У НОВИНАХ 9.01.2107Р.НА ЦЬОМУ КАНАЛІ.

ЦЕРЕМОНІЯ ПРОХОДИЛА У 2 ВІДДІЛЕННЯ ТА СКЛАДАЛАСЬ З ВИСТУПІВ ФІНАЛІСТІВ РОКУ У ТВОРЧИХ КОНКУРСАХ, НАГОРОДЖЕННЯ ВОЛОДАРІВ КІНОНОМІНАЦІЙ ЗА ЗЙОМКИ У 4 ДИТЯЧИХ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМАХ У СЕРПНІ 2016 РОКУ, ВРУЧЕННЯ МЕДАЛЕЙ ФЕСТИВАЛЮ, СПЕЦІАЛЬНИХ ДИПЛОМІВ ТА ОКРЕМИХ ПОДЯК ПАРТНЕРАМ ФЕСТИВАЛЮ. ВЕДУЧИМИ ЦЬОГО СВЯТКОВОГО ВЕЧОРА У ПЕРШОМУ ВІДДІЛЕННІ БУДИ ВОЛОДАР ГРАН-ПРИ ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» ПЕРШОГО ЕТАПУ ВЛАС САДОВНИК ТА АРТ-ДИРЕКТОР ФЕСТИВАЛЮ КОМПОЗИТОР ЮЛІЯ МАХОТІНА. У ЦЬОМУ ВІДДІЛЕННІ ЧЛЕНАМИ ХУДОЖНЬОЇ КОЛЕГІІ БУЛИ ВРУЧЕНІ ДИПЛОМИ ТА МЕДАЛІ ФІНАЛІСТАМ 2016 РОКУ. ГОЛОВА ХУДОЖНЬОЇ КОЛЕГІЇ НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА, НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ РЕЖИСЕР ДАВД ЧЕРКАСЬКИЙ, ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ ВІКТОР ДЕМЕРТАШ, ЗАСЛУЖЕНА АРТИСТКА УКРАЇНИ СВІТЛАНА СМИРНОВА, НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ ТЕТЯНА ЦИМБАЛ, ХОРЕОГРАФ ТА АКТРИСА ІРИНА ЖАММАЛЬ З ІЗРАЇЛЮ ПОБАЖАЛИ УСПІХУ ТА ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ УСІМ УЧАСНИКАМ ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ, ПРИВІТАЛИ ФІНАЛІСТІВ З ПЕРЕМОГОЮ.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ ОЛЕКСАНДР МАХОТІН ПРОАНОНСУВАВ РОБОТУ АКАДЕМІЇ НА НАСТУПНИЙ РІК Й РОЗПОВІВ ПРО УНІКАЛЬНУ ТЕЛЕШКОЛУ, ЯКА ЗАПЛАНОВАНА  В ПРОГРАМІ АКАДЕМІЇ ВЖЕ НА ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛАХ У КИЇВІ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ НАРОДНОЇ АРТИСТКИ УКРАЇНИ ТЕЛЕВЕДУЧОЇ ТЕТЯНИ ЦИМБАЛ. ТАКОЖ ФЕСТИВАЛЬ-АКАДЕМІЯ ЗАПРОШУЄ У МІЖНАРОДНУ ПРОГРАМУ- ВИЇЗД УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ З ТВОРЧОЮ ПРОГРАМОЮ У ІЗРАЇЛЬ НА ПОЧАТКУ КВІТНЯ 2017 РОКУ. ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА Й НАД ЦІКАВОЮ ПРОГРАМОЮ ВЛІТКУ, ПОПЕРЕДУ ЗАПЛАНОВАНО БАГАТО ПОДІЙ, ПРО ЯКІ ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ РОЗТАШОВАНА НА САЙТІ ФЕСТИВАЛЮ.

У ПЕРЕРВІ МІЖ ДВОМА ВІДДІЛЕННЯМИ БУЛИ ПОКАЗАНІ ДВА ДИТЯЧИХ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМА, ЗНЯТИХ У СЕРПНІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК»-ЦЕ «ДЕНЬ НЕПТУНА» ТА «ПО ТОЙ БІК ОКУЛЯРІВ».

ДРУГЕ ВІДДІЛЕННЯ РОЗПОЧАЛОСЬ З БЛИСКУЧОГО ВИСТУПУ ЧЛЕНА ХУДОЖНЬОЇ КОЛЕГІЇ, ТЕЛЕВЕДУЧОЇ ТА АКТРИСИ НАТАЛІЇ КУДРЯШОВОЙ ТА НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ГУРБАНА АББАСОВА- ГОЛОВИ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ ІМЕНІ. МУСЛІМА МАГОМАЄВА, ГОЛОВИ ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ АСАМБЛЕЇ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ УКРАЇНИ, ЯКИЙ Є ПОСЛОМ МИРУ.

ДО УЧАСТІ В УРОЧИСТІЙ ЦЕРЕМОНІЇ ФІНАЛУ ТАКОЖ БУЛИ ЗАПРОШЕНІ ДИЗАЙНЕРИ МАРИНА ДЕНИСЕНКО, ЛУЇЗА ОРЛОВСЬКА З КОЛЕКЦІЯМИ «МРІЇ ПРО МОРЕ», «НА РАЙОНІ» ТА «ДОЖДЯ СЕРЕБРЯНЫЕ СТРУНЫ», ЦІ КОЛЕКЦІЇ ПРЕДСТАВЛЯЛИ МОДЕЛІ СТУДІЇ «ІНФАНТА» ТА «ФРІСТАЙЛ» ВІД АСОЦІАЦІЇ ДИТЯЧОЇ МОДИ. ЦЕ БУЛО ЧУДОВЕ ЯСКРАВЕ ШОУ, ЯКЕ НАДАЛО ФІНАЛУ СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ ТА ПЕВНУ «РОДЗИНКУ».

УДРУГОМУ ВІДДІЛЕННІ БУЛИ ВРУЧЕНІ ДИПЛОМИ «КІНОМІНАЦІЯ РОКУ», СПЕЦІАЛЬНІ ДИПЛОМИ, А ТАКОЖ НАГОРОДИ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ АМАТОРСЬКИХ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ. У ЦЬОМУ КОНКУРСІ ПРОТЯГОМ РОКУ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ 2 ДИТЯЧИХ КІНОЖУРНАЛИ – «ГОГОЛЬ-МОГОЛЬ»,М. ОДЕСА ТА «ДЕТКИ&ПРЕДКИ», М, МИКОЛАЇВ, ФРАГМЕНТИ З ЦЬОГО КІНОЖУРНАЛУ МАЛИ ЗМОГУ ПОБАЧИТИ УСІ УЧАСНИКИ СВЯТА.ВРУЧАЛА НАГОРОДИ ЧЛЕН ЖУРІ ЦЬОГО КОНКУРСУ – СЦЕНАРИСТ,АКТРИСА РЕГІНА ХАНІВЕЦЬКА.

ОКРЕМА ПОДЯКА ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ ФЕСТИВАЛЮ БУЛА ВИСЛОВЛЕНА НАЦІОНАЛЬНОМУ БУДИНКУ КІНО, ДИРЕКТОР УДОВЕНКО НЕОНІЛА, МІЖНАРОДНОМУ ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРУ «АРТЕК» ТА ТМ «РУДЬ» ЗА ПІДТРИМКУ ФЕСТИВАЛЮ.ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ У ДРУГОМУ ВІДДІЛЕННІ ТАКОЖ ВКЛЮЧАЛА В СЕБЕ ВИСТУПИ ФІНАЛІСТІВ ТА ВОЛОДАРЯ ГРАН-ПРИ ФЕСТИВАЛЮ У ДРУГОМУ ЕТАПІ-АНСАМБЛЯ ТАНЦЮ «ШАХЕРЕЗАДА» З ІЗРАЇЛЮ, КЕРІВНИК ІРИНА ЖАММАЛЬ.КОНЦЕРТНІ ВИСТУПИ БУЛИ ЯСКРАВИМИ ТА ДАРУВАЛИ СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ.

УСІ УЧАСНИКИ СВЯТКОВОЇ ЦЕРЕМОНІЇ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД ТМ «РУДЬ».СВЯТО ЗАВЕРШИЛОСЬ ПОБАЖАННЯМ ФЕСТИВАЛЮ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» НОВИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ У 2017 РОЦІ.

15965305 1359994480720081 2222636724471878864 n  15965325 1359843820735147 1293627415605548920 n