З 6 по 10 червня цього року на Миколаївщині відбувся Третій Міжнародний фестиваль – академія дитячої кіно-театральної творчості   «Золотий ключик», який був насичений яскравими подіями. Відкриття фестивалю відбулося у Миколаївському академічному художньому російському   драматичному театрі. Урочиста церемонія відкриття фестивалю почалась з традиційної «Червоної доріжки», на якій учасники фестивалю побачили членів художньої колегії фестивалю - майстрів вітчизняного кіно- та телемистецтва, а також з інших стран ( Болгарії, Ізраїлю). Фестиваль проводився за підтримки Національної спілки кінематографістів України, Державної агенції з питань кіно, Миколаївської обласної та міської держадміністраціі, управлінь з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської  області та м. Миколаїв .

Відкриття фестивалю відбулося на високому художньому рівні завдяки підтримці та дружньому співробітництву з керівництвом міста Миколаїв та області, а також   керівництва Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру. Усім членам художньої колегії особисто вручив подяки голова обласної адміністрації Савченко Олексій Юр’ євич.

На протязі   п’яти фестивальних днів відбулось безліч цікавих подій- це абсолютно новий конкурс телеведучих, куратором якого є академік, телеведуча, Народна артистка України Тетяна Цимбал.

Також проходила школа акторської майстерності від молодих акторів Киїївського театру «Тисячоліття» Марії Махотіной та Володимира Хохлова, творчі конкурси з художнього слова акторської та кінопісні, хореографії. Незабутніми подіями фестивалю стали : творчій вечір   голови художньої колегії, заслуженого артиста України композитора Володимира Бистрякова та виступи від членів худ. колегії фестивалю - концерт телеведучої програми «Ревізор», співачки Наталії Кудряшової та голови азербайджанського культурного центру ім. Мусліма Магомаєва, Народного артиста України ГурбанаАббасова, а також творча вітальня, у якій приймав участь Народний артист України Борис Барський.

До складу художної колегії фестивалю також увійшли: заслужений артист України Вілорій Пащенко, співачка, викладач з вокалу О. Бистрякова, хореограф-балетмейстер, лауреат міжнародних конкурсів О. Воробйова, кінорежисер В. Барков ( Болгарія), актриса, хореограф-балетмейстер     І. Жаммаль (Ізраїль).

Закриття фестивалю також відбулося у   академічному художньому російському драматичному театрі, заключний концерт складався з виступів кращих учасників фестивалю-академії «Золотий ключик» та представників національних культур, що проживають на території України. Фінал концерту прикрасила церемонія нагородження учасників фестивалю, це був насправді хвилюючий момент, адже фестиваль визначив 28 фіналістів у творчих конкурсах, більшість з яких проживають у м.Миколаїв та показали високий художній рівень своїх виступів. Родзинкою закриття також було дефіле учасників конкурсу краси «Містер та міс «Золотий ключик».

Дирекція фестивалю та члени художньої колегії висловлюють щиру вдячність за підтримку та допомогу у проведенні Третього Міжнародного фестивалю дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик», адже без підтримки керівників області та міста Миколаїв, а також Коблевської селищної ради це свято дитячої творчості провести було б просто неможливо!

Отже, особиста подяка за підтримку фестивалю :

Голові обласної адміністрації Савченко Олексію Юр’євічу

Заступнику губернатора Миколаївської області Кіндрат’євуВіталію Зиновичу

Міському голові м.Миколаєва Сенкевичу Олександру Федоровичу

Заступнику міського голови Дадіверіну Андрію Дем’яновичу

Начальнику відділу у справах національностей та релігій Димитрову Михайлові Федоровичу

Начальнику управління з питань культури та охорони культурної спадщини міської радиЛюбарову Юрію Йосиповичу

Голові Коблевської селищної ради Паничу Володимиру Михайловичу

Голові національних громад м. МиколаєваОнару Ахундо

Голові Благодійної   організації «Фонд « Позивний Горинич» Пересунько Руслану Вікторовичу

Директору Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Свістуну Артему

Головному режисеру ІІІ Міжнародного фестивалю «Золотий ключик» м. Миколаїв - 2017р. –

Віктору Смірнову

Директору кіножурналу « Детки &Предки», модельному агентству «Мірада» Валентину Письменному.

Керівникам баз відпочинку та готелів, що приймали учасників фестивалю:

Директору готельно-розважального комплексу «Міленіум» Задирко Генадію

Директору бази відпочинку «Меліоратор» Мазуру Валентину

Директору готелю «Одеса» Туровському Валерію

Директор у гот елю «Парадиз» Гуцолу Івану

Директору готелю «Кристал» Точоному Віталію

Керівництву та усім робітникам кафе «Тропікано»

Перевізникам фестивалю:

  1. ТОВ «Миколаїв- АВТО» (кер. Локошко Юрій Петрович)
  2. ТВД « «Оріон авто» (кер. Баркун Валерій Васильович)

Друзям фестивалю:  Костенко Леоніду Івановичу, Сальникову Олексію та Білому Володимиру.

Почесний президент МФА «Золотий ключик», Директор Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидат історичних наук - Влада Литовченко

Генеральний продюсер Міжнародного фестивалю – академії дитячої кіно - театральної творчості «Золотий ключик». Член Національної Спілки кінематографістів України   -    Олександр Махотін  

19029753 1412475318791590 8471903262288188000 n