З 28.12.2017 - 03.01.2018р.

Всеукраїнський творчий фестиваль "Наша земля-Украина"Організатор, Народна артистка України Людмила Сєдошенко
запрошує учасників "Золотого Ключика" на
СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ!!!

У лікувально–оздоровчий комплекс «Верховина» розташований у районному центрі смт. Верховина, вул. Поповича, 9, неподалік протікає річка Чорний Черемош.

У програмі: культурні та авторські вечори, дискотека, виступи міжнародних колективів танців, співаків, пантаніми, фокусників та ін.,(вік учасників 6-17 років) . Це добра можливість сім'ї та друзям стати учасниками творчого дійства.

Програма відпочинку передбачає екскурсії околицями міста Косів,відвідування музею художніх виробів місцевих майстрів, музей "Писанки", ярмарок Гуцульських сувенірів. Автобусні екскурсії до м. Яремча, до гірськолижного курорту Буковель, прогулянки на канатній дорозі, катання на ковзанах, санчатах , лижах, прогулянки на конях, ряд інших заходів на замовлення та за вашим бажанням (автобус безкоштовно та пайок під час ексурсій). У програмі відпочинку оздоровчі, піші прогулянки мальовничими околицями смт. Верховина, досвідчені інструктора–вихователі проведуть чудові прогулянки в гори, одноденні походи на г. Говерла.

http://if-tourist.com/galereja/foto/82-lok-verhovina.html

Вартість путівки на 7 днів, 6 ночей - 6000 грн.

 

З 04.01.2018 - 10.01.2018 року

Всеукраїнський творчий фестиваль "Наша земля-Украина"Організатор, Народна артистка України Людмила Сєдошенко запрошує на свято "Різва Христова".

Оздоровчий комплекс «Карпатські зорі» розташований на березі річки Рибниця в місті Косів, Івано-Франківської області по вул. Над Гуком,15.http://www.karpaty.info/ua/uk/if/ks/kosiv/sanatoriums/karpatski.zori/

У програмі: культурні та авторські вечори, дискотека, виступи міжнародних колективів танців, співаків, пантаніми, фокусників та ін.,(вік учасників 6-17 років). Це добра можливість сім'ї та друзям стати учасниками творчого дійства.

Програма відпочинку передбачає екскурсії околицями міста Косів. Відвідування музею художніх виробів місцевих майстрів, музей "Писанки", ярмарок Гуцльських сувенірів. Автобусні екскурсії до м. Яремча, гірськолижний курорт Буковель, прогулянки на канатні дорозі, катання ковзанах, санях, лижах. На території комплексу кафе, кіноконцертний зал, відео-зал та ігровий зал, волейбольний, міні-футбольний, гімнастичний майданчики. В ігровому залі розміщені столи для гри в настільний теніс, більярд, шахи, шашки. Медичне обслуговування, фізіотерапевтичний кабінет, який оснащений всім необхідним обладнанням, працює 2 лікарі, 4 медичні сестри, 1 масажист, та надання невідкладної медичної допомоги. (Наявні лікувальні фактори території дозволяють ефективно лікувати хворих на легеневі, серцево-судинні, неврологічні захворювання).

Вартість путівки на 7 днів, 6 ночей - 6000 грн.
Сюди входить проживання,3-х разове харчування. Святкування Нового року або Різдво (бал), екскурсії, фестивальні програми, катання на лижах,санчатах, верхи на конях, сольові ванни, екскурсії в заплановані міста Закарпаття та ін.
Фіналісти «Золотого ключика» та їх батьки запрошуються відпочити, зустріти Новий рік або Різдво, виступити на концерті, як почесні гості-фіналісти "Золотого ключика" і якщо буде бажання, взяти участь у фестивалі -конкурсі "Наша земля-Україна",( без оплати за участь).

Реєстрація бажаючих до 15 листопада, у зв'язку з обмеженням місць.

Модератор,відповідальна за участь у цьому заході, член оргкомітету "Золотий ключик", режисер,хореограф,актриса, Ірина Жаммаль (Ізраїль).
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , скайп spaseniemira ,
вайбер,ватсап 972542343051 Irina Jammal
+972-54-23-430-51

Відповідальна за реєстрацію по Україні, Тетяна Хиора
+38(068) 633 88 70