"Золотий ключик" - створений у 2015 році, як унікальна платформа для зустрічі та практичної роботи творчої молоді із професіоналами кіно, телебачення, театру, музики та хореографії.
Наші учасники на фестивалі знімаються в кіно, грають у театральних постановках, танцюють у хореографічних композиціх, співають у мюзиклах під керівництвом справжніх зірок від кіно, театру, телебачення та музики.
І тих, хто себе найкраще зарекомендував, зірки беруть із собою в творчу подорож у комерційні проекти.
Наші учасники, які починали свій шлях зніманнями у коротких історіях фестивалю, тепер успішно знімаються як професіонали у повному метрі:

Марія Тараненко. Вона дебютувала у режисера Олени Каретник в короткометражці "Місія "Помічники"
https://youtu.be/b_UUGyVuWzE яку знімали,як навчальне кіно в рамках Фестивалю "Золотий ключик" 2016. У 2018 році Марія зіграла головну роль у цієї ж режисера в повнометражному фільмі "Тільки диво" https://youtu.be/zM_JMdCiOdw, який буде показаний у всіх кінотеатрах країни на початку 2019 року.

Філіп Процков, який спробував свої сили на Фестивалі "Золотий ключик" 2016 і знявся там у фільмі "Дівчинка і окуляри", нині успішно знімається в багатьох комерційних проектах. Ви його могли бачити у серіалах "Черговий лікар", "Затмение", "Отчаянный домохозяин" та інші, у роликах до Євробачення 2018 та у ролику "Щедрівочка"

Анна Трінчер, учасниця нашого фестивалю,нині суперзірка серіалу "Школа"

В рамках фестивалю "Золотий ключик" 2016 була поставлена режисером Любов'ю Титаренко із дітьми казка "Снігова королева" , яка стала успішним комерційним театральним проектом. І йде донині на сцені театру "Браво" у Києві. https://youtu.be/dA_Iu5zIPGg

Сестри Бурлаченко, яких відкрив "Золотий ключик" просто порвали по дивленню аудиторію шоу "Україна має талант" і YouTube

Творча родина Борисполець, Єва Кошева, Ярослав Гаркуша - які в рамках фестивалю вперше вийшли на сцену тепер повноправні актори театру " Браво", виходять на театральну сцену регулярно, а також постійно затребувані в комерційному кіно. І роблять із свого акторського гонорару великі подарунки мамам.

І таких - "випускників" нашого фестивалю багато!
Приєднуйтесь до нас!
У наших планах на 2019 рік - фестивальні тури у Вишгороді,Дніпрі, Болгарії та Єгипті.
Детально про фестиваль на сайті: http://mirakey.com.ua