ПОСТ-РЕЛІЗ КОНЦЕРТУ-ПЕРФОМАНСУ «КОЛО ДЖЕРЕЛ»
Як і анонсувалось раніше, 19 січня 2020 року в місті Українка, Київської області, стартував пілотний етнопроект-концерт-перфоманс «Коло Джерел: від Трипілля до сьогодення». Цей захід відбувся за підтримки Української міської ради та секретаря міської ради Тетяни Кучер особисто. Концерт розпочався з хореографічної картинки дитячих танцювальних колективів - школи класичного танцю «Adagio» (керівник Ольга Борисова) та хореографічного колективу «Веселі чобітки» (керівник Юлія Кузнєцова) під музику композитора Юлії Махотіной. У ролі ведучого концерту-перфомансу виступив володар Гран Прі фестивалю-академії «Золотий Ключик»-2016, один з постійних учасників фестивалю, яскравий та талановитий Влас Садовник з міста Слов’янськ. Мовою спілкування з глядачами у цей святковий вечір стали вірші київської поетеси, члена художньої колегії фестивалю Олени Добруцької.

7 изображение viber 2020 01 30 19 17 08

Яскравими представниками фестивалю-академії «Золотий Ключик» були Влада Мосьондз, володарка Гран Прі фестивалю в 2019 році, з давньохристиянською колядкою «Ой, як вже було», та багатократна фіналістка «Золотого Ключика», співачка та актриса Мілена Пазинич з піснею «Фіялочки». Концертні номери дівчат були створені під керівництвом київського талановитого педагога з вокалу Анни Вахи.

изображение viber 2020 01 25 10 17 49

Порадували своїми виступами вокальні колективи з Українки– народний фольклорний ансамбль «Золоте зерно» ( керівник Заслужений працівник культури Раїса Корнієнко) та народний чоловічий хор «Терен» (керівник Орест Сташків), які вразили колоритом, самобутністю та чудовим виконанням.

Фіналістка фестивалю-академії «Золотий Ключик» у номінації «Художнє слово» Валерія Полозун відкрила сторінку поезії Тараса Шевченко й прочитала уривок з послання великого Кобзаря « І мертвим, і живим».

1 изображение viber 2020 01 30 19 15 12 Яскравою окрасою концерту став творчий дует композитора Юлії Махотіной та студентки Бердянського державного педагогічного університету, учасниці шоу «Х-фактор» 9 сезон Дар’ї Ілікчиєвой, вони виконали попурі з найвідоміших українських пісень. Новою межею національної самобутньої творчості стала хореографічна композиція п’ятикратної чемпіонки світу з танців на візках Олени Чинки, відомої як у нас в Україні, так і далеко за її кордонами. Автор та виконавець Володимир Василенко, постійний учасник концертних фестивальних програм «Золотого ключика», виконав одну зі своїх пісень, які завжди відрізняються глибиною та емоційністю.
      Дипломи учасникам та партнерам вручала Почесний Президент Міжнародного дитячого фестивалю-академії "Золотий Ключик" Влада Литовченко.

2 4 изображение viber 2020 01 30 19 16 19 изображение viber 2020 01 25 07 55 39

6 изображение viber 2020 01 30 19 16 36  изображение viber 2020 01 25 10 17 49 изображение viber 2020 01 30 20 16 53 

изображение viber 2020 01 30 20 33 43

У програмі концерту брав участь технічний партнер дитячого фестивалю-академії «Золотий Ключик» - компанія IAM (INTERACTIVEMEDIA), керівник Анатолій Распопов. Вхід до концертної зали був оформлений за самими новими технологіями, у 3D проекції були відображені легендарні уламки Трипільської цивілізації. Також підтримку заходу надав й постійний партнер фестивалю- «Перша Українська сувенірна компанія», керівник Максим Коробка. Водночас з концертом у холі Палацу культури «Енергетик» відбулась фото-виставка молодих фотохудожників « Україна очима сучасної молоді». Свої твори представили Серафіма Махотіна, Олена Добруцька, Валерія Різниченко. А у вестибюлі можна було подивитися виставку художніх робіт дітей, що мешкають у зоні АТО, яку організувала голова «Місії зі збереження культурної спадщини етноспільнот України «Скрижалі» Алла Виноградна.

Метою мистецького проекту « Коло Джерел» є відображення історичного розвитку України протягом багатьох століть через призму різноманітних видів творчості та національних культурних цінностей , своєрідний екскурс від минулих часів до сьогодення, збереження традицій та духовних скарбів нашого народу.
Цей проект є універсальним, тому що може бути реалізований у будь-якому регіоні нашої країни з відображенням особливостей історичного та культурного розвитку саме обраної місцевості, а також стати своєрідною національною візитівкою України у інших країнах світу як підтвердження духовності, самобутності та самодостатньості нашої української нації.
Автор проекту- генеральний продюсер Міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної TVорчості «Золотий Ключик», член Національної спілки кінематографістів України Олександр Махотін.
Контактні дані: тел.+38(050)58-28-160, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт Міжнародного дитячого фестивалю –академії «Золотий Ключик» www.mirakey.com
Оргкомітет фестивалю-академіі "Золотий Ключик" висловлює подяку усім учасникам та партнерам святкового концерту-перформансу "Коло Джерел", який відбувся 19 січня 2020 року в м.Українка ".