Кожен рік православні люди відзначають день Святителя Миколая 19 грудня – один із важливіших церковних свят. Микола Чудотворець прославився тім, що будучи архієпископом Мирлікійським, захищав бідних, хворих та нужденних, творив чуда.

     Ось, і ми самі стали помічниками Святого Миколая. Вже четвертий рік за допомогою Української православної Церкви та небайдужих людей проходять гуманітарні акції на православні свята – свято Святителя Миколая Чудотворця та на Різдво серед дітей-інвалідів, воїнів захисників України на території Луганської області.

     В честь свята Миколая Чудотворця Генеральний директор Міжнародного фестивалю-академії кіно-театральної творчості «Золотий ключик» Махотін Олександр Олегович, протоієрей В’ячеслав Яковенко (Храм всіх святих воїнів м.Київ) вирішили провести гуманітарну місію та стати організаторами свята для дітей-інвалідів та воїнів захисників України в Луганській області за участю лауреатів фестивалю-академії «Золотий ключик».

     В проведенні святкових вистав – концерту та спектаклю «В  ніч на Святого Миколая»,  які проходили з 20 грудня по 21 грудня 2021 року в місті Бахмут, Кремінна та м.Щастя), приймали участь протоієрей Максим Молотов (м.Київ), режисер-постановник, волонтер, посол Миру, автор сценарію Тетяна Коломицька (роль Янгола м.Київ), ролі в спектаклю виконували наші «золоті ключики»: Зима – Стефанія Виноградова (м.Селидове), Віхола – Діана Рахмаіл (м.Харків); Місяць - Влас Садовник (м. Слов'я́нськ).

     Колективом Кремінскої обласної спеціальної школи була висловлена вдячність та щира подяка всім учасникам свята.