ПОСТ-РЕЛІЗ КОНЦЕРТУ-ПЕРФОМАНСУ «КОЛО ДЖЕРЕЛ»
Як і анонсувалось раніше, 19 січня 2020 року в місті Українка, Київської області, стартував пілотний етнопроект-концерт-перфоманс «Коло Джерел: від Трипілля до сьогодення». Цей захід відбувся за підтримки Української міської ради та секретаря міської ради Тетяни Кучер особисто. Концерт розпочався з хореографічної картинки дитячих танцювальних колективів - школи класичного танцю «Adagio» (керівник Ольга Борисова) та хореографічного колективу «Веселі чобітки» (керівник Юлія Кузнєцова) під музику композитора Юлії Махотіной. У ролі ведучого концерту-перфомансу виступив володар Гран Прі фестивалю-академії «Золотий Ключик»-2016, один з постійних учасників фестивалю, яскравий та талановитий Влас Садовник з міста Слов’янськ. Мовою спілкування з глядачами у цей святковий вечір стали вірші київської поетеси, члена художньої колегії фестивалю Олени Добруцької.

7 изображение viber 2020 01 30 19 17 08

Яскравими представниками фестивалю-академії «Золотий Ключик» були Влада Мосьондз, володарка Гран Прі фестивалю в 2019 році, з давньохристиянською колядкою «Ой, як вже було», та багатократна фіналістка «Золотого Ключика», співачка та актриса Мілена Пазинич з піснею «Фіялочки». Концертні номери дівчат були створені під керівництвом київського талановитого педагога з вокалу Анни Вахи.

изображение viber 2020 01 25 10 17 49

Порадували своїми виступами вокальні колективи з Українки– народний фольклорний ансамбль «Золоте зерно» ( керівник Заслужений працівник культури Раїса Корнієнко) та народний чоловічий хор «Терен» (керівник Орест Сташків), які вразили колоритом, самобутністю та чудовим виконанням.

Фіналістка фестивалю-академії «Золотий Ключик» у номінації «Художнє слово» Валерія Полозун відкрила сторінку поезії Тараса Шевченко й прочитала уривок з послання великого Кобзаря « І мертвим, і живим».

1 изображение viber 2020 01 30 19 15 12 Яскравою окрасою концерту став творчий дует композитора Юлії Махотіной та студентки Бердянського державного педагогічного університету, учасниці шоу «Х-фактор» 9 сезон Дар’ї Ілікчиєвой, вони виконали попурі з найвідоміших українських пісень. Новою межею національної самобутньої творчості стала хореографічна композиція п’ятикратної чемпіонки світу з танців на візках Олени Чинки, відомої як у нас в Україні, так і далеко за її кордонами. Автор та виконавець Володимир Василенко, постійний учасник концертних фестивальних програм «Золотого ключика», виконав одну зі своїх пісень, які завжди відрізняються глибиною та емоційністю.
      Дипломи учасникам та партнерам вручала Почесний Президент Міжнародного дитячого фестивалю-академії "Золотий Ключик" Влада Литовченко.

2 4 изображение viber 2020 01 30 19 16 19 изображение viber 2020 01 25 07 55 39

6 изображение viber 2020 01 30 19 16 36  изображение viber 2020 01 25 10 17 49 изображение viber 2020 01 30 20 16 53 

изображение viber 2020 01 30 20 33 43

У програмі концерту брав участь технічний партнер дитячого фестивалю-академії «Золотий Ключик» - компанія IAM (INTERACTIVEMEDIA), керівник Анатолій Распопов. Вхід до концертної зали був оформлений за самими новими технологіями, у 3D проекції були відображені легендарні уламки Трипільської цивілізації. Також підтримку заходу надав й постійний партнер фестивалю- «Перша Українська сувенірна компанія», керівник Максим Коробка. Водночас з концертом у холі Палацу культури «Енергетик» відбулась фото-виставка молодих фотохудожників « Україна очима сучасної молоді». Свої твори представили Серафіма Махотіна, Олена Добруцька, Валерія Різниченко. А у вестибюлі можна було подивитися виставку художніх робіт дітей, що мешкають у зоні АТО, яку організувала голова «Місії зі збереження культурної спадщини етноспільнот України «Скрижалі» Алла Виноградна.

Метою мистецького проекту « Коло Джерел» є відображення історичного розвитку України протягом багатьох століть через призму різноманітних видів творчості та національних культурних цінностей , своєрідний екскурс від минулих часів до сьогодення, збереження традицій та духовних скарбів нашого народу.
Цей проект є універсальним, тому що може бути реалізований у будь-якому регіоні нашої країни з відображенням особливостей історичного та культурного розвитку саме обраної місцевості, а також стати своєрідною національною візитівкою України у інших країнах світу як підтвердження духовності, самобутності та самодостатньості нашої української нації.
Автор проекту- генеральний продюсер Міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної TVорчості «Золотий Ключик», член Національної спілки кінематографістів України Олександр Махотін.
Контактні дані: тел.+38(050)58-28-160, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт Міжнародного дитячого фестивалю –академії «Золотий Ключик» www.mirakey.com
Оргкомітет фестивалю-академіі "Золотий Ключик" висловлює подяку усім учасникам та партнерам святкового концерту-перформансу "Коло Джерел", який відбувся 19 січня 2020 року в м.Українка ".

Запрошуємо на святковий концерт!!!

изображение viber 2020 01 13 18 04 39

Увага! Дитячий табір "Разом" дарує учасникам "Золотого Ключика" 10 АКЦІЙНИХ ПУТІВОК!!!
ЦІНА АКЦІЙНОЇ ПУТІВКИ 200 ЕВРО!!! Станьте першими фестивальними учасниками, встигніть замовити🏃‍♀️ путівку!!!
(099) 184-96-58 Юля.
изображение viber 2019 07 30 20 11 59

Другий виїзний Міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик».

Місце проведення: Болгарія, м. Кітен, м.Приморсько, м.Бургас.

Термін проведення : 18.08-25.08.19р.

Проживання: творчий табір «Вместе», м.Кітен.

Виїзд учасників: з м.Одеса 17.08.19 та з м.Київ за наявності групи 35-40 осіб.

Повернення: 26.08.19р.

Транспорт – автобус. За окремим бажанням на вимогу учасників можливий авіапереліт (розрахунок окремо, вартість автобусного трансферу складає 50 євро, входить до загальної вартості путівки).

Головна мета Міжнародного фестивалю-академіїкіно-театральноїтворчості «Золотий ключик – 2019»:

створення платформи для розвитку дитячої та юнацької творчості. Надання рівних можливостей для участі початківців та більш досвідчених виконавців. Це територія творчості для дітей які опановують мистецькі професії на практиці під керівництвом професіоналів, що надаєпідтримку юним талантам в реалізації їх творчого потенціалу.

Учасники фестивалю - дитячі колективи з України та Болгарії, які представлятимуть культуру та традиції обох країн, сприятимуть культурному обміну між країнами, налагодженню дружних стосунків та впровадженню дитячої дипломатії в дії. 

Цілі та завдання фестивалю- академії:

Зйомки нового короткометражного дитячого фільму та щоденника фестивалю, проведення майстер-класів з роботи телеведучого та журналіста в межаж роботи телешколи, інтерв’ю з зіркою в форматі прес-конференції, проведення творчих конкурсів та практичних занять від провідних митців з вокалу, хореографії, художнього слова, авторської пісні та поезії, інструментального виконавства, театрального мистецтва, батлу дитячих театральних колективів, конкурсу юних моделей «Міс та Містер Золотий Ключик» та показу колекції дизайнерського одягу від майстринь з України за участю дітей та їх батьків.  Фото та відеозйомка учасників, портфоліо.

Оглядфестивальних  заходів:

1. Урочиста хода гостей та учасників Міжнародного фестивалю-академії кіно-театральної творчості «Золотий Ключик». 

Червона доріжка та Урочиста церемонія  відкриття фестивалю-академії. 

Місце та час проведення - м.Приморско (19.08.2019, 19.00).

2. Зйомки нового короткометражного дитячого фільму - з 19.08-24.08.19

3. Зйомки теледайджесту фестивалю-19.08-24.08.19

4.Виставка дитячих малюнків дітей із зони ООС та онкохворих дітей України «Я малюю казку». Виставка буде проходити протягом проведення фестивалю з 19.08-24.08.19 (місце проведення експонування уточнюється).

5. Конкурси з вокалу та авторської пісні, інструментального виконавства (22.08.19, м.Кітен, сцена творчого табору «Вместе»).

6.Конкурс з художнього слова, авторської поезії, конкурс з хореографії (21.08,м.Кітен., сцена творчого табору «Вместе»)

7. Батл театральних інсценізацій серед дитячих театральних колективів (23.08.19 м.Кітен, сцена творчого табору «Вместе»)

8.Гала-концерт з найкращих виступів учасників фестивалю та вітчизняних зірок (м.Бургас.,23.08.19)

9.Покази національних дитячих фільмів та фільмів, знятих під час проведення фестивалю-19.08-24.08.19

10.Конкурс краси «Міс та Містер «Золотий ключик-2019» Україна – Болгарія.

Урочиста церемонія  закриття фестивалю-академії «Золотий Ключик». Вручення перехідного Гран-Прі фестивалю.

Місце та час проведення - м. Кітен 24.08.2019, 18.00.

Умовиу часті у фестивалі-конкурсі: 

В конкурсі  приймають участь творчі колективи та окремі виконавці в різних вікових категоріях.

Нагородження відбувається під час проведення Урочистої церемонії закриття фестивалю.

Номінації фестивалю: 

Вокал та авторська пісня.

Народний, естрадний, поп, рок,джаз, академічний, хоровийспів.

Кожний учасник представляє2 пісні на свій вибір.

Конкурсантом являється:

Сольний виконавець, дует або вокальний ансабль.

Тривалість одного   конкурсного твору не повинна перевищувати 4 хвилини.

Для учасників номінації Вокал не допускається у фонограмі «-» дублювання основного вокалу.

Для вокальних колективів більшніж 5 осіб дозволяється використання своїх мікрофонів або  гарнітури.

Художнє слово та авторська поезія.

Кожний з учасників представляє 2 різножанрові твори, поезію, прозу, авторську поезію. Загальна тривалість виступу – не більш 8 хвилин, можливе використання музичного супроводу (фонограми) під час виконання творів.

Хореографія

Класичний балет, джаз-балет, народні танці, бальні, спортивні, сучасні естрадні та інші.

Кожнийз учасників представляє 2 різнохарактерні хореографічні композиції на свій вибір.

Конкурсантом являється:

Соліст (сольний танець), дует, хореографічний колектив.Загальна тривалість конкурсного виступу не повинна перевищувати 8 хвилин.

Сценічній жанр, батл театральних інсценізацій

Музичний театр і мюзикл, пантоміма, художне слово, театр мод.

Конкурсантом являється: театральні колективи та окремі виконавці, які представляють дві міні-вистави  загальною тривалістю до 12 хвилин кожна. Учасники представляють міні-виставу на свій вибір (обов'язкова програма) та імпровізацію у театральному батлі (завдання від журі).

Технічні вимоги: звукозапис має бути наданий куратору відповідного конкурсу  на окремому носії. Флеш-носій в форматі МР3, WAV.

Вартість путівки- 250 євро для дітей, 300 євро для дорослих (батьків та супроводжуючих осіб). У вартість входить трансфер автобусом (виїзд із Одеси, виїзд з Києва-додатково оплачується по 10 євро у кожну сторону), проживання у отелі 3* 8 днів/ 7 ночей та 4-разове харчування, участь у зйомках фільму, творчих конкурсах, майстер-класах за різними напрямками, флеш-мобах, виставах, анімаціях, пляжних та вечірніх дискотеках.

Кожний з учасників (виконавець або колектив) отримує диплом та медаль учасника фестивалю, переможці творчих конкурсів будуть запрошені на щорічний Святковий фінальний концерт фестивалю, який відбудеться у грудні 2019р. у м.Київ.

Страховка вартістю 220 грн оплачується окремо.

Також можливі екскурсії за додаткову плату за наявності кількості бажаючих (аквапарк м.Приморско, замок у м.Созополь , джип-сафарі та інші,вартість від 10-20 євро за особу).

Проживання учасників фестивалю-академії:

Для колективів - на 10 учасників 1 керівник безкоштовно! Розміщення у таборі «Морський»3* (8 ночей,7 днів), 300 метрів від моря, по 2-3 особи у номері. У кожному номері: 2-3 ліжка, шафа для одягу, персональні тумбочки, ТБ з укр. каналами, кондіціонер, балкон, поруч парк та лісовий масив. Санвузол -душ,туалет,умивальник,дзеркало. Зміна білизни 1раз на тиждень. Харчування-шведський стол (сніданок, обід та вечеря), окремо - фрукти, перепічка. Гаряча та холодна вода у номерах - цілодобово. Власний пляж, транспортування автобусом табору. Фото на сайті http://vmeste-camp.com

Документи (біометричний паспорт, нотаріальна довіреність на дитину, якщо їде без батьків) та страховка повинні бути проплачені та готові не пізніш чим за 3 тижні до виїзду. Якщо потрібно відкриття візи, це питання вирішується окремо. Попередньо проплачується гарантийний збір 20 євро, що входить до вартості путівки ( 650 грн з комісією банку), який за відмови від поїздки не повертається.

Під час фестивалю"Золотий ключик " в Українці проходила відкрита виставка дитячих малюнків дітей із зони ООС та онкохворих дітей України. Організувала виставку Алла Виноградна Голова "МІСІЇ ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ЕТНОСПІЛЬНОТ УКРАЇНИ "СКРИЖАЛІ"
Виставка проходила у приміщенні Палацу Культури міста Українка, яку подивились і учасники, і гості фестивалю, і місцеві мешканці.

ув ув1

29.06 у перший день "Золотого ключика" в Українці кожний зареєстрований учасник отримав стартовий пакет фестивальника - брендовану папочку з начинкою, яка стала у нагоді при відвідуванні майстер-класу з режисури та монтажу від режисера Миколаївського телебачення Віктора Завізіона та режисера Запорізького телебачення Світлани Кочкарьової.

завиз завиз1 завиз2 завиз4 завиз5 завиз6

у11 у11а

30.06 Фестиваль "Золотий ключик" дав змогу побувати учасникам на майстер-класі з роботи журналіста та