Запрошення від почесних гостей фестивалю: Анни Трінчер - супер фіналістки Голосу країни 2018, яка була представником України на Євробаченні-2015 року, актриса, головна героїня молодіжного серіалу "Школа" і її колеги по серіалу актора головної ролі, Богдана Осадчука. Болгарія м.Кітен, творчий табір "Разом", 12-21.08.2018.

Анонс II Етапу Міжнародного дитячого кінофестивалю "Золотий Ключик"
З 12.08 до 21.08.18. Фестиваль болгарсько-української дружби відбудеться у місті Кітен (Болгарія). Дитячий табір "Разом" та дитячий кінофестиваль "Золотий Ключик" запрошують прийти участь у майстер-класах, конкурсах,творчих зустрічах з зірками кіно, театру і шоу-бізнесу, зйомках у дитячих короткометражних стрічках та інших цікавих та яскравих творчих заходах.

http://vmeste-camp.com/category/infrastruktura/

Ціни табір Кітен

Дітина -300 Є 

1 дорослий + 1 дитина = 550 Є

2 дорослих + 1 дитина = 750 Є

Потрібен Біометричний паспорт

Страховка 300 грн

Виїзд з Одеси комфортабельним автобусом

Виїзд з Києва + 10 Є

Кількість місць   обмежена

Тел. відповідальної особи Табір «Разом» Віталій – 067 -724-87-66

Фестиваль Неоніла 093 – 652-31-32

Заявки приймаються до 2 липня

Первинна (підготовча) Програма

Міжнародний Фестиваль "Золотий ключик"

Місцепроведення:

Дитячий творчий табір «РАЗОМ»

м.Кітен Болгарія

12.08 - 22.08.2018

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

12 серпня

Прибуття, реєстрація учасників

Прес-конференція

Фотосесія для порт - фоліо кожного з учасників (Болгарія)

Вечір знайомств

13 серпня
Червона доріжка, 
Церемонія відкриття Фестивалю
Фільм Болгарія
14 серпня

Конкурс ХудожньогоСловата акторської майстерності

Майстер класи

Школа кіно і телебачення (Болгарія)

Кастинг дітей на участь у театральних мініатюрах, короткометражного кіно та мюзіклу

Кінофестивальна позаконкурсна програма

Зйомки  щоденника Фестивалю

15 серпня

Вокальний конкурс

Майстер класи

Школа кіно і телебачення

Підготовка до проведення зйомок

Театральні інсценізації

Зйомкищоденника Фестивалю

Творча зустріч з фіналісткою Голосу Країни

Ганною Тринчер та актором Богданом Осадчуком

16 серпня

Конкурс з Хореографії

Флеш-моб

Театральні інсценізації

Майстер класи

Школа кіно і телебачення

Кінофестивальна позаконкурсна програма

Зйомки короткого метру

Зйомки щоденника Фестивалю

17 серпня

 

Екскурсії до замків Равадиново, Сазополь, місце зйомки фільму «Спляча красуня» (США, 2014 року)

Кіноконкурс (голова журі режисер ,сценарист ,продюсер Барков Васил)

Театральні інсценізації

Майстер класи

Школа кіно і телебачення

Кінофестивальна позаконкурсна програма

Зйомки дитячого короткометражного фільму

Зйомки щоденника Фестивалю

18 серпня
Кінофестиваль - Конкурсна програма (кіно)

Майстер класи

Театральні інсценізації

Школа кіно і телебачення

Зйомки дитячого короткометражного фільму

Зйомки щоденника Фестивалю

Творча зустріч з зіркою Болгарського кіно телебачення

19 серпня
Кінофестиваль- Конкурсна програма (кіно)

Майстер класи

Школа кіно і телебачення

Зйомки дитячого короткометражного фільму

Театральні батли та створення мюзіклу

Зйомки щоденника Фестивалю

20 серпня

Карнавальна хода по м.Кітен

Кінофестивальна позаконкурсна програма

21 серпня
Прес-конференція за участю дітей - учасників Фестивалю
Флешмоб «Діти за мир и дружбу»
Заключний гала-концерт
22 серпня
день від'їзду

 

Офіційна заява генерального продюсера фестивалю-академії «Золотий ключик» стосовно проведення
з 12-17 червня 2018 р.
фестивалю у м. Миколаїв

Міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик» протягом 3-х років існував за рахунок благодійних батьківських та партнерських внесків, отримував часткове фінансування від Державної агенції України з питань кіно. Вагома частина витрат фестивалю фінансувалась безпосередньо з моїх особистих коштів.

У цьому році була створена спроба реорганізації та надання фестивалю «Золотий ключик» статусу соціального проекту та включення інклюзивного напрямку. Рішення про зміни я приймав у зв’язку з початком співпраці з фестивалем «Ми є у тебе, Україно», щоб продовжити таким чином напрямок концепції «Золотого ключика» - виховання дітей та молоді на засадах милосердя, любові до ближнього, людяності, співчуття та добра. З цієї причини я відмовився від фестивального внеску з боку учасників.

Підготовчий період 4-го фестивалю, що мав відбутись у Миколаєві з 12 по 17 червня 2018 р., розпочався одразу після завершення 3-го фестивалю «Золотий ключик», який з успіхом відбувся у Миколаєві та Коблево у 2017році. Було проведено попередні перемовини з представниками миколаївської обладміністрації, спільно визначений масштаб майбутнього фестивалю на рівні вагомого культурного заходу Міжнародного формату.

За рік була створена програма фестивалю із залученням багатьох установ та відомих митців вітчизняного кіно, театру та телебачення. Таких як: почесний президент фестивалю «Золотий ключик» Влада Литовченко, Народна артистка України Лариса Кадочникова, Народна артистка України, академік Тетяна Цимбал, Народний артист України Віктор Демерташ, Народний артист України Гурбан Аббасов, Народний артист України Борис Барський, Заслужений артист України Михайло Грицкан, співак, композитор, продюсер Олександр Яременко, актриса, телеведуча Наталя Кудряшова (програма «Ревізор»), хореографи Ірина Жаммаль (Ізраїль), Марина Любімова-Лисиця, супер-фіналіст шоу «Х-фактор» співак Євген Літвінкович, режисер Запорізького телебачення Світлана Кочкарьова.

Для відбору дітей на участь у міжнародних дитячих вокальних конкурсах був запрошений продюсер, керівник Культурного фонду України Влад Багінський.

Також з м. Київ були запрошені члени журі інклюзивного напрямку фестивалю ( для учасників дітей з інвалідністю) - багатократна чемпіонка світу та Європи зі спортивних танців на візках Олена Чинка, поетеса Олена Добруцька, керівник театральної студії "Майстерня радості" Оксана Папета, хореограф-постановник параолімпійської збірної України зі спортивних танців на візках Світлана Крюкова.

До участі у фестивалі «Золотий ключик-2018» у Миколаєві готувалася і делегація дітей з батьками з Болгарії. Було заплановано подальше співробітництво та проведення наступного етапу фестивалю у Болгарії влітку цього року. Авіаквитки учасниками фестивалю було придбано заздалегідь.

Також для налагодження співпраці на фестиваль у Миколаїв було запрошено делегацію з Мелітополю у складі суспільних діячів та представників від міського відділу культури.

За період з вересня 2017 р. по червень 2018 р. включно у м. Миколаїв було створено ініціативну творчу групу, яка стала місцевим оргкомітетом та брала активну участь у підготовці «Золотого ключика-2018» у Миколаєві, працювала над набором учасників до семи творчих конкурсів (більш ніж 600 дітей), готувала локації фестивалю. Це - директор Академічного російського драматичного художнього театру Артем Свістун та режисер театру Віктор Смірнов, завідувач відділу культури Вітовської райдержадміністрації Сергій Гололобов, режисер телебачення Віктор Завізіон, композитор Тетяна Ярова, керівник спілки письменників Миколаївщини Віра Марущак, кореспонденти прес-центру фестивалю Віта та Надія Антоненко, суспільний діяч Христина Письменна, продюсер кіножурналу «Детки&предки» Валентин Письменний, Світлана Овсяннікова, Ірина Іванова та багато інших людей. Чимало роботи було проведено директором фестивалю Неонілою Удовенко (м. Київ).

На превеликий жаль, не знайшлося належного фінансування по всім статтям витрат фестивалю. Тому подальша робота над реалізацією проекту у повному обсязі, як соціального, стала неможливою і я був вимушений скасувати проведення фестивалю у Миколаєві на цей період.

Висловлюю подяку та глибоку повагу за підтримку та плідну працю усім моїм помічникам, друзям, колегам. Сподіваюсь, що під час підготовки нашого фестивалю ми стали єдиною дружньою командою, яка зможе плідно працювати над розвитком нашого проекту. Дякую за розуміння.