Нагороди учасникам кінофестивалю:

 

«За оригинальну роль у епізоді» -Махотін Микола, Хая Абаєва, родина Борисполець - Аліна, Марина,Олександр, Уляна Пашковська ,Єва Пробер

«Яскраве перевтілення»- Марія Тараненко

«За кращу комедійну роль» -Комісарова Олександра, Івануса Анатолій, Процков Філіп

« За артистизм»- Олексій Полонський, Якімов Святослав, Махотіна Єлизавета,Грицкан Ірина

« За участь у зйомках епізоду» - Єлизавета Тімошенко, Софія Ярмак, Вязьмікіни Стас, Ганна, Олександр, Анна Василенко, Поліна Воленюк, Анна Іванова,Сніжана Федорова, Ярослав Гаркуша, хореографічні ансамблі «Аль-Баль», «Шахерезада» (Ізраїль)

«За кращу роль»- Кондрашова Діана, Марія Герасименко, Влас Садовник, Георгій Бистряков

«Краща характерна роль» - Діана Ніколаєва,

«Найкраща лірична роль»- Маlak Jawabreh ( Ізраїль), Кирил Тараненко

 

ДИПЛОМИ КОНКУРСУ АМАТОРСЬКИХ ДИТЯЧИХ ФІЛЬМІВ

КІНОЖУРНАЛ «ГОГОЛЬ-МОГОЛЬ», м. ОДЕСА

«За акторську майстерність»

Михайло Секмедін

Олександр Когут

Георгій Ліптуга

Нікіта Ліптуга

Ольга Громова

Максим Богомаз

Яна Лунгл

Артур Корольов

Христина Кожанова

Вероніка Зеленська

СПЕЦІАЛЬНІ ДИПЛОМИ:

- Ольга Громова - за виховання юних акторів у кінематографічній родині

- Вербецька-Когут Лілія - за організацію та надання приміщення для зйомок кіножурналу «Гоголь-Моголь».

- Ганна Гончаренко - допомога у підготовці до зйомок дитячого кіножурналу « Гоголь-Моголь».

- Олег Секмедін - допомога у підготовці до зйомок дитячого кіножурналу « Гоголь-Моголь».

 

КІНОЖУРНАЛ «ДЕТКИ&ПРЕДКИ»

Номінація «Маленькі зірки» - Каюда Артем. Каюда Гліб.

Номінація «За артистизм» - Письменна Мілена, Шарій Софія, Маланушенко Арсеній.

Номінація «Краща роль другого плану» - Ярошевська Валерія, Шевчук Даша.

Номінація «За кращу роль» - Луценко Марія, Денисенко Владіслав.

СПЕЦІАЛЬНІ ДИПЛОМИ:

- Письменний Валентин «За кращу роль» у дитячому кіножурналі «Детки и предки».

ПРОВЕДЕННЯ УРОЧИСТОЇ ЦЕРЕМОНІЇ ВРУЧЕННЯ НАГОРОД ФІНАЛІСТІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ- АКАДЕМІЇ ДИТЯЧОЇ КІНО-ТЕАТРАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК»

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВІДБУЛАСЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ БУДИНКУ КІНО 8 СІЧНЯ 2017 РОКУ Й РОЗПОЧАЛАСЬ З ЦЕРЕМОНІЇ «ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ» ТА ФОТОСЕСІЇ БІЛЯ ПРЕС-БАНЕРА ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ. НА ЦІЙ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДБУЛИСЯ ІНТЕРВ’Ю ТА РЕПОРТАЖНА ЗЙОМКА ВІД ТРК «КІЇВ» ПРО УРОЧИСТУ ПОДІЮ НАГОРОДЖЕННЯ З ПОДАЛЬШИМ ПОКАЗОМ У НОВИНАХ 9.01.2107Р.НА ЦЬОМУ КАНАЛІ.

ЦЕРЕМОНІЯ ПРОХОДИЛА У 2 ВІДДІЛЕННЯ ТА СКЛАДАЛАСЬ З ВИСТУПІВ ФІНАЛІСТІВ РОКУ У ТВОРЧИХ КОНКУРСАХ, НАГОРОДЖЕННЯ ВОЛОДАРІВ КІНОНОМІНАЦІЙ ЗА ЗЙОМКИ У 4 ДИТЯЧИХ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМАХ У СЕРПНІ 2016 РОКУ, ВРУЧЕННЯ МЕДАЛЕЙ ФЕСТИВАЛЮ, СПЕЦІАЛЬНИХ ДИПЛОМІВ ТА ОКРЕМИХ ПОДЯК ПАРТНЕРАМ ФЕСТИВАЛЮ. ВЕДУЧИМИ ЦЬОГО СВЯТКОВОГО ВЕЧОРА У ПЕРШОМУ ВІДДІЛЕННІ БУДИ ВОЛОДАР ГРАН-ПРИ ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» ПЕРШОГО ЕТАПУ ВЛАС САДОВНИК ТА АРТ-ДИРЕКТОР ФЕСТИВАЛЮ КОМПОЗИТОР ЮЛІЯ МАХОТІНА. У ЦЬОМУ ВІДДІЛЕННІ ЧЛЕНАМИ ХУДОЖНЬОЇ КОЛЕГІІ БУЛИ ВРУЧЕНІ ДИПЛОМИ ТА МЕДАЛІ ФІНАЛІСТАМ 2016 РОКУ. ГОЛОВА ХУДОЖНЬОЇ КОЛЕГІЇ НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА, НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ РЕЖИСЕР ДАВД ЧЕРКАСЬКИЙ, ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ ВІКТОР ДЕМЕРТАШ, ЗАСЛУЖЕНА АРТИСТКА УКРАЇНИ СВІТЛАНА СМИРНОВА, НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ ТЕТЯНА ЦИМБАЛ, ХОРЕОГРАФ ТА АКТРИСА ІРИНА ЖАММАЛЬ З ІЗРАЇЛЮ ПОБАЖАЛИ УСПІХУ ТА ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ УСІМ УЧАСНИКАМ ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ, ПРИВІТАЛИ ФІНАЛІСТІВ З ПЕРЕМОГОЮ.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ ОЛЕКСАНДР МАХОТІН ПРОАНОНСУВАВ РОБОТУ АКАДЕМІЇ НА НАСТУПНИЙ РІК Й РОЗПОВІВ ПРО УНІКАЛЬНУ ТЕЛЕШКОЛУ, ЯКА ЗАПЛАНОВАНА  В ПРОГРАМІ АКАДЕМІЇ ВЖЕ НА ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛАХ У КИЇВІ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ НАРОДНОЇ АРТИСТКИ УКРАЇНИ ТЕЛЕВЕДУЧОЇ ТЕТЯНИ ЦИМБАЛ. ТАКОЖ ФЕСТИВАЛЬ-АКАДЕМІЯ ЗАПРОШУЄ У МІЖНАРОДНУ ПРОГРАМУ- ВИЇЗД УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ З ТВОРЧОЮ ПРОГРАМОЮ У ІЗРАЇЛЬ НА ПОЧАТКУ КВІТНЯ 2017 РОКУ. ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА Й НАД ЦІКАВОЮ ПРОГРАМОЮ ВЛІТКУ, ПОПЕРЕДУ ЗАПЛАНОВАНО БАГАТО ПОДІЙ, ПРО ЯКІ ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ РОЗТАШОВАНА НА САЙТІ ФЕСТИВАЛЮ.

У ПЕРЕРВІ МІЖ ДВОМА ВІДДІЛЕННЯМИ БУЛИ ПОКАЗАНІ ДВА ДИТЯЧИХ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМА, ЗНЯТИХ У СЕРПНІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ-АКАДЕМІЇ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК»-ЦЕ «ДЕНЬ НЕПТУНА» ТА «ПО ТОЙ БІК ОКУЛЯРІВ».

ДРУГЕ ВІДДІЛЕННЯ РОЗПОЧАЛОСЬ З БЛИСКУЧОГО ВИСТУПУ ЧЛЕНА ХУДОЖНЬОЇ КОЛЕГІЇ, ТЕЛЕВЕДУЧОЇ ТА АКТРИСИ НАТАЛІЇ КУДРЯШОВОЙ ТА НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ГУРБАНА АББАСОВА- ГОЛОВИ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ ІМЕНІ. МУСЛІМА МАГОМАЄВА, ГОЛОВИ ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ АСАМБЛЕЇ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ УКРАЇНИ, ЯКИЙ Є ПОСЛОМ МИРУ.

ДО УЧАСТІ В УРОЧИСТІЙ ЦЕРЕМОНІЇ ФІНАЛУ ТАКОЖ БУЛИ ЗАПРОШЕНІ ДИЗАЙНЕРИ МАРИНА ДЕНИСЕНКО, ЛУЇЗА ОРЛОВСЬКА З КОЛЕКЦІЯМИ «МРІЇ ПРО МОРЕ», «НА РАЙОНІ» ТА «ДОЖДЯ СЕРЕБРЯНЫЕ СТРУНЫ», ЦІ КОЛЕКЦІЇ ПРЕДСТАВЛЯЛИ МОДЕЛІ СТУДІЇ «ІНФАНТА» ТА «ФРІСТАЙЛ» ВІД АСОЦІАЦІЇ ДИТЯЧОЇ МОДИ. ЦЕ БУЛО ЧУДОВЕ ЯСКРАВЕ ШОУ, ЯКЕ НАДАЛО ФІНАЛУ СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ ТА ПЕВНУ «РОДЗИНКУ».

УДРУГОМУ ВІДДІЛЕННІ БУЛИ ВРУЧЕНІ ДИПЛОМИ «КІНОМІНАЦІЯ РОКУ», СПЕЦІАЛЬНІ ДИПЛОМИ, А ТАКОЖ НАГОРОДИ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ АМАТОРСЬКИХ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ. У ЦЬОМУ КОНКУРСІ ПРОТЯГОМ РОКУ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ 2 ДИТЯЧИХ КІНОЖУРНАЛИ – «ГОГОЛЬ-МОГОЛЬ»,М. ОДЕСА ТА «ДЕТКИ&ПРЕДКИ», М, МИКОЛАЇВ, ФРАГМЕНТИ З ЦЬОГО КІНОЖУРНАЛУ МАЛИ ЗМОГУ ПОБАЧИТИ УСІ УЧАСНИКИ СВЯТА.ВРУЧАЛА НАГОРОДИ ЧЛЕН ЖУРІ ЦЬОГО КОНКУРСУ – СЦЕНАРИСТ,АКТРИСА РЕГІНА ХАНІВЕЦЬКА.

ОКРЕМА ПОДЯКА ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ ФЕСТИВАЛЮ БУЛА ВИСЛОВЛЕНА НАЦІОНАЛЬНОМУ БУДИНКУ КІНО, ДИРЕКТОР УДОВЕНКО НЕОНІЛА, МІЖНАРОДНОМУ ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРУ «АРТЕК» ТА ТМ «РУДЬ» ЗА ПІДТРИМКУ ФЕСТИВАЛЮ.ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ У ДРУГОМУ ВІДДІЛЕННІ ТАКОЖ ВКЛЮЧАЛА В СЕБЕ ВИСТУПИ ФІНАЛІСТІВ ТА ВОЛОДАРЯ ГРАН-ПРИ ФЕСТИВАЛЮ У ДРУГОМУ ЕТАПІ-АНСАМБЛЯ ТАНЦЮ «ШАХЕРЕЗАДА» З ІЗРАЇЛЮ, КЕРІВНИК ІРИНА ЖАММАЛЬ.КОНЦЕРТНІ ВИСТУПИ БУЛИ ЯСКРАВИМИ ТА ДАРУВАЛИ СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ.

УСІ УЧАСНИКИ СВЯТКОВОЇ ЦЕРЕМОНІЇ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД ТМ «РУДЬ».СВЯТО ЗАВЕРШИЛОСЬ ПОБАЖАННЯМ ФЕСТИВАЛЮ «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» НОВИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ У 2017 РОЦІ.

15965305 1359994480720081 2222636724471878864 n  15965325 1359843820735147 1293627415605548920 n

Щоденник фестивалю 06.01.17.
Сьогодні у ДОЦ «Артек» у чудовій атмосфері, яскраво, весело і цікаво відбувся запланований «Концерт Дружби». У концерті взяли участь діти з України та наші іноземні гості із Ізраілю - школа танцю «Шахерезад» під керівництвом магістра з хореографії Ірини Жаммаль. Як вже зазначалось була показана цікава програма з хореографічними та вокальними виступами. Які передавали культуру та національні особливості Сходу. Також на концерті виступив переможець Першого Етапу Міжнародного фестивалю-академії «Золотий Ключик» Влас Садовник. Як завжди, Влас вразив своїм яскравим виступом та почуттям гумору.
По закінченні концерту були представлені два дитячих короткометражних фільми знятих у рамках кінопроекту «Золотий Ключик" «День Нептуна» і «Останні дні літа» . Стрічку «Останні дні літа представляли діти, яки знялись у головних ролях: Кирило Тараненко(Україна) та Маляк Жовбарі (Ізраіль).

15941536 1263008210404969 1903988811 n  15942019 1263008863738237 1839849637 n

Щоденник фестивалю 05.01.17.
Учасники фестивалю були залучені до вокального конкурсу «Голос Артеку», зустрілися з творчою групою мультфільму «Микита Кожум’яка». Почули цікаву розповідь про створення мультфільму, про новітні комп’ютерні ефекти застосовані при зйомках першого вітчизняного 3D мультфільму. Тривали репетиції мюзікла, особливо старанно йшла підготовка до «Концерту Дружби», який відбудеться завтра 06.01.17. Наші гості з Ізраїлю, школа танців «Шахерезада» підготувала велику програму з різноманітними номерами. Діти будуть виконувати колоритні національні танці, як традиційні східні – «Дабка», «Ливанська Дабка» , так і вже знайомий нам український національний танець, циганський, та незвичайний і унікальний танець «Східна фантазія» (майстерність виконання танцю живота поєднується з балетними пуантами), закінчить танцювальну програму хореографічна постановка «Арабське весілля», але це не вся програма виступів нашої іноземної делегації… Будуть і інші виступи, які стануть сюрпризами для глядачів.
Також 06.01.17 у святковий Різдвяний вечір будуть показані дитячі короткометражні фільми, зняті у рамках кінопроекту «Золотий Ключик».