2066 original

Мотор! Камера! Зйомка!

Анонс  Міжнародного дитячого кінофестивалю "Золотий Ключик"
 Фестиваль болгарсько-української дружби відбудеться у місті Кітен (Болгарія)
з 18.08.19 по 25.08.19.(8 днів, 7 ночей)

Телефон для  довідок:        Юлія 099-184-9658

Трансфер автобусом з Київа та Одеси.

Дитячий табір "Разом" та дитячий кінофестиваль "Золотий Ключик" запрошують прийняти участь у майстер-класах, конкурсах,творчих зустрічах з зірками кіно, театру і шоу-бізнесу, зйомках у дитячих короткометражних стрічках та інших цікавих та яскравих творчих заходах.

Наш фестиваль - територія дружби та творчості, де діти опановують творчі професії на практиці під керівництвом професіоналів.
"Золотий ключик" - унікальний фестиваль, після якого творчих дітей,які проявили себе найкраще, професіонали запрошують у комерційні проекти - зніматися у популярних серіалах, повнометражних картинах, у рекламних роликах, виступати у концертах на найкращих сценах країни.

Фестивальний внесок, трансфер, розміщення для дитини-учасника 250 евро, для дорослого 300 евро.

Другий виїзний Міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик».

Місце проведення: Болгарія, м. Кітен, м.Приморсько, м.Бургас.

Термін проведення : 18.08-25.08.19р.

Проживання: творчий табір «Вместе», м.Кітен.

Виїзд учасників: з м.Одеса 17.08.19 та з м.Київ за наявності групи 35-40 осіб.

Повернення: 26.08.19р.

Транспорт – автобус. За окремим бажанням на вимогу учасників можливий авіапереліт (розрахунок окремо, вартість автобусного трансферу складає 50 євро, входить до загальної вартості путівки).

Головна мета Міжнародного фестивалю-академіїкіно-театральноїтворчості «Золотий ключик – 2019»:

створення платформи для розвитку дитячої та юнацької творчості. Надання рівних можливостей для участі початківців та більш досвідчених виконавців. Це територія творчості для дітей які опановують мистецькі професії на практиці під керівництвом професіоналів, що надаєпідтримку юним талантам в реалізації їх творчого потенціалу.

Учасники фестивалю - дитячі колективи з України та Болгарії, які представлятимуть культуру та традиції обох країн, сприятимуть культурному обміну між країнами, налагодженню дружних стосунків та впровадженню дитячої дипломатії в дії. 

Цілі та завдання фестивалю- академії:

Зйомки нового короткометражного дитячого фільму та щоденника фестивалю, проведення майстер-класів з роботи телеведучого та журналіста в межаж роботи телешколи, інтерв’ю з зіркою в форматі прес-конференції, проведення творчих конкурсів та практичних занять від провідних митців з вокалу, хореографії, художнього слова, авторської пісні та поезії, інструментального виконавства, театрального мистецтва, батлу дитячих театральних колективів, конкурсу юних моделей «Міс та Містер Золотий Ключик» та показу колекції дизайнерського одягу від майстринь з України за участю дітей та їх батьків.  Фото та відеозйомка учасників, портфоліо.

Оглядфестивальних  заходів:

1. Урочиста хода гостей та учасників Міжнародного фестивалю-академії кіно-театральної творчості «Золотий Ключик». 

Червона доріжка та Урочиста церемонія  відкриття фестивалю-академії. 

Місце та час проведення - м.Приморско (19.08.2019, 19.00).

2. Зйомки нового короткометражного дитячого фільму - з 19.08-24.08.19

3. Зйомки теледайджесту фестивалю-19.08-24.08.19

4.Виставка дитячих малюнків дітей із зони ООС та онкохворих дітей України «Я малюю казку». Виставка буде проходити протягом проведення фестивалю з 19.08-24.08.19 (місце проведення експонування уточнюється).

5. Конкурси з вокалу та авторської пісні, інструментального виконавства (22.08.19, м.Кітен, сцена творчого табору «Вместе»).

6.Конкурс з художнього слова, авторської поезії, конкурс з хореографії (21.08,м.Кітен., сцена творчого табору «Вместе»)

7. Батл театральних інсценізацій серед дитячих театральних колективів (23.08.19 м.Кітен, сцена творчого табору «Вместе»)

8.Гала-концерт з найкращих виступів учасників фестивалю та вітчизняних зірок (м.Бургас.,23.08.19)

9.Покази національних дитячих фільмів та фільмів, знятих під час проведення фестивалю-19.08-24.08.19

10.Конкурс краси «Міс та Містер «Золотий ключик-2019» Україна – Болгарія.

Урочиста церемонія  закриття фестивалю-академії «Золотий Ключик». Вручення перехідного Гран-Прі фестивалю.

Місце та час проведення - м. Кітен 24.08.2019, 18.00.

Умовиу часті у фестивалі-конкурсі: 

В конкурсі  приймають участь творчі колективи та окремі виконавці в різних вікових категоріях.

Нагородження відбувається під час проведення Урочистої церемонії закриття фестивалю.

Номінації фестивалю: 

Вокал та авторська пісня.

Народний, естрадний, поп, рок,джаз, академічний, хоровийспів.

Кожний учасник представляє2 пісні на свій вибір.

Конкурсантом являється:

Сольний виконавець, дует або вокальний ансабль.

Тривалість одного   конкурсного твору не повинна перевищувати 4 хвилини.

Для учасників номінації Вокал не допускається у фонограмі «-» дублювання основного вокалу.

Для вокальних колективів більшніж 5 осіб дозволяється використання своїх мікрофонів або  гарнітури.

Художнє слово та авторська поезія.

Кожний з учасників представляє 2 різножанрові твори, поезію, прозу, авторську поезію. Загальна тривалість виступу – не більш 8 хвилин, можливе використання музичного супроводу (фонограми) під час виконання творів.

Хореографія

Класичний балет, джаз-балет, народні танці, бальні, спортивні, сучасні естрадні та інші.

Кожнийз учасників представляє 2 різнохарактерні хореографічні композиції на свій вибір.

Конкурсантом являється:

Соліст (сольний танець), дует, хореографічний колектив.Загальна тривалість конкурсного виступу не повинна перевищувати 8 хвилин.

Сценічній жанр, батл театральних інсценізацій

Музичний театр і мюзикл, пантоміма, художне слово, театр мод.

Конкурсантом являється: театральні колективи та окремі виконавці, які представляють дві міні-вистави  загальною тривалістю до 12 хвилин кожна. Учасники представляють міні-виставу на свій вибір (обов'язкова програма) та імпровізацію у театральному батлі (завдання від журі).

Технічні вимоги: звукозапис має бути наданий куратору відповідного конкурсу  на окремому носії. Флеш-носій в форматі МР3, WAV.

Вартість путівки- 250 євро для дітей, 300 євро для дорослих (батьків та супроводжуючих осіб). У вартість входить трансфер автобусом (виїзд із Одеси, виїзд з Києва-додатково оплачується по 10 євро у кожну сторону), проживання у отелі 3* 8 днів/ 7 ночей та 4-разове харчування, участь у зйомках фільму, творчих конкурсах, майстер-класах за різними напрямками, флеш-мобах, виставах, анімаціях, пляжних та вечірніх дискотеках.

Кожний з учасників (виконавець або колектив) отримує диплом та медаль учасника фестивалю, переможці творчих конкурсів будуть запрошені на щорічний Святковий фінальний концерт фестивалю, який відбудеться у грудні 2019р. у м.Київ.

Страховка вартістю 220 грн оплачується окремо.

Також можливі екскурсії за додаткову плату за наявності кількості бажаючих (аквапарк м.Приморско, замок у м.Созополь , джип-сафарі та інші,вартість від 10-20 євро за особу).

Проживання учасників фестивалю-академії:

Для колективів - на 10 учасників 1 керівник безкоштовно! Розміщення у таборі «Морський»3* (8 ночей,7 днів), 300 метрів від моря, по 2-3 особи у номері. У кожному номері: 2-3 ліжка, шафа для одягу, персональні тумбочки, ТБ з укр. каналами, кондіціонер, балкон, поруч парк та лісовий масив. Санвузол -душ,туалет,умивальник,дзеркало. Зміна білизни 1раз на тиждень. Харчування-шведський стол (сніданок, обід та вечеря), окремо - фрукти, перепічка. Гаряча та холодна вода у номерах - цілодобово. Власний пляж, транспортування автобусом табору. Фото на сайті http://vmeste-camp.com

Документи (біометричний паспорт, нотаріальна довіреність на дитину, якщо їде без батьків) та страховка повинні бути проплачені та готові не пізніш чим за 3 тижні до виїзду. Якщо потрібно відкриття візи, це питання вирішується окремо. Попередньо проплачується гарантийний збір 20 євро, що входить до вартості путівки ( 650 грн з комісією банку), який за відмови від поїздки не повертається.

 

 

 

 

 

 

2066 original

Заявки приймаються до ____. Встигніть подати заявку та оформити усі потрібні документи (страховку, візу, місце у трансфері).

Обращаем Ваше внимание что крайний срок сдачи документов на визу за 2 недели до даты отъезда.

Если документы сданы позже этих дат то взымается стоимость срочной визы 70 евро ( + 10 евро визовые услуги)

Список необходимых документов для открытия визыдля владельцев старого заграничного паспорта .

Для взрослого:

1.     Анкета;

2.     Оригинал заграничного паспорта (срок окончания действия паспорта должен быть не позже чем за шесть месяцев  до окончания поездки);

3.     1 цветная фотография (3.5×4.5 см, строго на белом фоне, 80% лица);

4.     Копия первой страницы заграничного паспорта  2 экземпляра;

5.     Оригинал страхового полиса с покрытием 30 000 евро (Данная услуга предоставляется нашим агенством).

6.       Владельцам биометрических паспортов для заездов после 11 июня необходимо предоставить следующие документы: ОРИГИНАЛ биометрического паспорта; копию свидетельства о рождении ребенка; копию (обычную) нотариального разрешения на выезд ребенка за границу от обоих родителей на имя руководителя.

В нотариальной доверенности указываете страны: Молдова, Румыния, Болгария. Цель поездки: отдых, туризм. В данных руководителя указываете фамилию, имя, отчество как во внутреннем (украинском) паспорте+дата рождения, прописка не нужна.

Для ребенка:

1. Анкета;

2. Детский проездной документ или загранпаспорт ребенка(срок окончания действия детского проездного или паспорта должен быть не позднее чем за шесть месяцев  до окончания поездки);

3. Нотариально заверенное разрешение от обоих родителей на руководителя - вы пишите страна Болгария, даты с …….по……. и вписываете руководителя с кем едет ребенок (даты берите с запасом, лучше месяц или два, например с 30.06 по 30.08);

+ Копия разрешения обыкновенная ( НЕ нотариально заверенная)

Примечание для коллективов! Оригиналы оставляете у себя, для прохождения границы, нам для визы прикладываете только копию.

4. Копия свидетельства о рождении

5. Если у родителей различные фамилии то копию свидетельства о браке.

6. 1 цветная фотография (3.5×4.5 см, строго на белом фоне, 80% лица)

7.Оригинал страхового полиса с покрытием 30 000 евро (это мы делаем)

8. Копия первой страницы детского проездного документа или загранпаспорта два экземпляра и болгарской визы (если была).

9.Копия украинского Паспорта руководителя на кого делают доверенность.

Анкета

АНКЕТА для взрослого

 • Ф.И.О. _____________________________________________________________________________
 • Предыдущие фамилии(девичья) _________________________________________________________________
 • Дата и место рождения _______________________________________________________________________

_________________________________________________________________________

 • Гражданство настоящее______________________ прежнее___________________________________
 • Семейное положение __________________________________________________________________
 • Дети, вписанные в ваш паспорт (если едут) (Ф.И.О., дата и место рождения, гражданство)_________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________

 • Домашний адрес (прописка)___________________________________________________________________
 • Телефон домашний/мобильный__________________________________________________________
 • Должность ___________________________________________________________________________
 • Место работы/учёбы (название организации/учреждения, адрес, телефон)_____________________________________________________________________

______________________________________________________________________________

 • Дата заезда – дата выезда ( пишите с- по)___________

АНКЕТА для ребенка, младше 16 лет

 • Ф.И.О. ______________________________________________________________________________
 • Дата и место рождения ________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

 • Гражданство настоящее______________________ прежнее____________________________________
 • Домашний адрес (прописка)______________________________________________________________________
 • Телефон домашний/мобильный___________________________________________________________
 • Должность ___ученик____________________________________________________________________
 • Место учёбы (название организации/учреждения, адрес, телефон)______________________

________________________________________________________________________________________

   8. Ф.И.О отца______________________________________________________________________________

   9. Ф.И.О (девичьяфамил. мамы)_____________________________________________________________

   10. Дата заезда- дата выезда ( пишите с-по)

Примечание: Туроператор ООО «Контур» , а также отдел «Путешествуем Вместе» не несет ответственности за правильное оформление нотариально заверенного разрешения на выезд ребенка от родителей. Поэтому, уважаемые родители, а также руководители коллективов пожалуйста проверяйте правильность указанных дат выезда в Болгарию и данные руководителя на кого Вы оформляете разрешение на выезд