КІНО -ДЕБЮТ

До конкурсної програми  відбираються короткометражні відео роботи, хронометражем до 7 хвилин, орієнтовані на масового глядача .

Жанр конкурсних відео робіт не обмежується: це можуть бути ігрові, документальні, а також анімаційні та музикальні короткометражні фільми.

До участі у конкурсі не приймаються відео роботи на котрі авторські права не належать учаснику.

- «Кращий документальний фільм»;

- «Кращий анімаційний фільм»;

- «Кращий музикальний фільм (відеокліп)»;

- «Кращий репортаж»;

- «Кращий ігровий фільм»;

Особливу увагу журі звертатимуть на наступні критерії: оригінальність ідеї, креативні подачі матеріалу, режисерська та операторська робота.

 

           Конкурс образотворчого мистецтва (юний художник)

   На Конкурс приймаються твори дитячого образотворчого мистецтва (надалі - Конкурсні роботи), а саме: малюнки виконані в живописній техніці.

Роботи повинні бути виконані самостійно, автором.                                         Малюнки виконуються на ватмані, акварельному, або тонованому папері формату А3, роботи можуть бути виконані в живописній (гуаш, акварель).

Згортання та згинання робіт не допускається !

Конкурсна робота, зі зворотної сторони, має обов’язково містити паспорт Конкурсної роботи, в якому повинна відображатися наступна інформація:

            - ПІБ автора;

            - вік автора;

            - назва роботи;

            - назва навчального закладу;

            - контакти викладача;

            контакти батьків, номер телефону.

Без наданих та коректно заповнених паспортів Конкурсні роботи не розглядаються і не приймаються до участі в Конкурсі. Не допускаються до участі у Конкурсі і не розглядаються колективні й анонімні Конкурсні роботи.  

Журі оцінює конкурсні роботи за наступними основними але не виключними критеріями:

            - відповідність Конкурсної роботи встановленій темі;

            - глибина розкриття теми в Конкурсній роботі;

            - емоційний відгук (робота запам’яталася, викликала позитивне емоційне забарвлення);

            - композиційне і кольорове рішення;

            - оригінальність (нестандартний підхід і виконання);

            - художність (вміння естетично і зі смаком представити матеріал, колористика, композиція);

            - рівень самостійності мислення автора при створенні Конкурсної роботи.

            Для оцінювання застосовується 100-бальна шкала.

 

               

Загальне положення фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик».

Фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості є щорічним культурним заходом та відбувається за підтримки Громадської організації «Кінофестиваль «Бригантина»,Державної агенції України з питань кіно та Національної спілки кінематографістів України.

Фестиваль проходить у декілька етапів ,заходи фестивалю можуть відбуватися як на території України, так і у різних країнах світу, з щорічним фінальним гала-концертом кращих учасників - фіналістів у м. Київ.

Мета і завдання фестивалю:

- участь у формуванні світогляду сучасної дитини на основі одвічних цінностей - миру, любові, милосердя, патріотизму та духовності шляхом творчого розвитку у різноманітних напрямках мистецтва, виховання гармонійної та цілісної особистості на прикладі кращих зразків вітчизняної та світової культури;
- популяризація української культури, національних традицій та національного кінематографу;
- виявлення обдарованих дітей шляхом співпраці з дитячими творчими колективами, агенціями,студіями,іншими творчими фестивалями,конкурсами, учбовими закладами, творчими персоналіями;
- підвищення рівню акторської майстерності, розвиток творчих здібностей дітей - учасників фестивалю у мистецтві хореографії, вокалу, художнього слова, театру, живопису,художньої фотографії та інших творчих напрямках;
- розвиток інклюзивного напрямку фестивалю по всіх видах творчості;
- організація та проведення пізнавальних та навчальних програм, майстер - класів, творчих зустрічей з відомими кіно-та театральними акторами;
- створення дитячих ігрових та неігрових кінофільмів (повний та короткий метр,анімація),вистав,мюзиклів,телепрограм та телепередач;
- створення власної кіностудії, дитячого театру та інтернет
TV-каналу «Золотий ключик»;
- співпраця з вітчизняними та міжнародними ЗМІ,телеканалами,телестудіями,театрами та кіностудіями;
- створення творчої майстерні у напрямках авторської поезії,прози та пісні;
- створення програми «Творча гостинна» для викладачів, членів журі фестивалю-відомих митців та діячів культури з метою обміну досвідом та проведення культурних акцій, творчих вечорів та зустрічей;
- підтримка творчості та традицій національних культур, що мешкають на території України;
- розвиток та зміцнення зв’язків між різними країнами шляхом культурного обміну;  
- створення умов для реалізації творчого   потенціалу обдарованих дітей у міжнародному культурному просторі.

Умови участі у фестивалі.

Творчі конкурси фестивалю відбуваються у декількох напрямках - художнє слово, вокал, хореографія, авторська поезія та пісня, конкурс-змагання театральних колективів, модельний конкурс, художнє фото, живопис,конкурс телеведучих. У конкурсах мають змогу приймати участь як окремі учасники, так і різні дитячі та молодіжні творчі колективи.

Конкурси з художнього слова, вокалу, авторської пісні та поезії, хореографії.

Учасники конкурсів представляють 2 номери для виступу у конкурсній програмі ( вокал-2 різножанровітвори, можуть бути іншою мовою, хореографія- 2 танцевальних різножанрових номери ,художнє слово- 2 твори поезія, абопоезія та проза, конкурс авторської пісни та поезії-2 твори).

Для фінального гала-концерту фестивалю у м.Київ за результатами голосування художньої колегії фестивалю буде відібраний один з кращих номерів з конкурсноїпрограми.

Виступи конкурсантів оцінює художня колегія фестивалю згідно з віковими категоріями закритим голосуванням по 10-ти бальній системі.

Конкурс телеведущих

Цей   конкурсвідбувається у вигляді цікавої учбово-пізнавальної програми про особливості професії телеведучого.У зміст цієї програми входять знайомство з професією, спеціальні тренінгі й майстер-класи відомої телеведучої популярного українського телешоу «Ревізор.Магазини» Наталії Кудряшовой, а також фінальний конкурс телеведучих, у якому відбудеться нагородження кращих учасників.

Модельний конкурс краси  та таланту «Міс та Містер Золотий ключик »

Конкурс «Міс та Містер Золотий Ключик» – це яскраве свято краси й и таланту,яке сприяє розвитку у дітей естетичного смаку, відродження національних традицій та втіленню у життя нових творчих проектів. У конкурсі приймають участь діти віком від 7 до 16 років.Конкурс проводиться у 3х вікових групах: молодша група – 7-9 років, середнягрупа – 10 -13 років, старшагрупа – 14 -17 років.

По кожному з творчих конкурсів існує окреме положення.

Підсумки фестивалю та нагородження.

- Переможці творчих конкурсів нагороджуються дипломами фіналістів фестивалю та приймають участь у фінальному гала-концерті фестивалю у м.Київ. Також на розгляд художньої колегії учасники мають змогу отримати спеціальні дипломи. Усі інші учасники отримують дипломучасника фестиваля. Медаль з лого фестивалю отримують усі учасники фестивалю.

- Перехідний Гран-при «Золотий ключик» присуджується одному з найкращих учасників або колективу за окремим рішенням жюри.

Фінансові умови участі у фестивалі.

Фестиваль є некомерційним заходом. Усі витрати з організації та проведення фестивалю відбуваються за рахунок благодійних батьківських внесків, благодійної допомоги меценатів та спонсорів та часткового фінансування з державних бюджетних коштів.

 

Попередня програма V ювілейного

дитячого фестивалю-академії

кіно-театральної творчості «Золотий ключик»

м. Українка, з 29 травня-2 червня 2019р.

Травень 2019 - Прес-конференція Фестивалю в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» за участю організаторів фестивалю, міської влади Українки, за присутності представників ТОПових ЗМІ України. Розсилка матеріалів прес-конференції на 300 ЗМІ України та світу.

29.05.19.-прибуття учасників фестивалю та членів художньої колегії до м. Українка. Реєстрація.

Експозиція робіт учасників конкурсу художників.

Загальний збір учасників фестивалю. Презентація програми. Знайомство із майстрами та наставниками. Запис учасників на майстер-класи та творчі майстерні

Майстер-класи від режисера Запорізького телебачення Світлани Кочкарьової та режисера Миколаївського телебачення Віктора Завізіона. Формування учбових знімальних груп для зйомки щоденника фестивалю.

Зйомка короткометражного дитячого фільму та щоденника фестивалю

Прес-конференція з членами художньої колегії фестивалю.                                      

Фото-сесія учасників фестивалю.                                                                                                    

«Червона доріжка» та Урочиста церемонія відкриття фестивалю. Святковий концерт. Велика відкрита сцена.

Святкова дискотека на пляжі

30.05.19.-

Конкурс з художнього слова та поезії.

Конкурс з хореографії.

Телешкола від Народної артистки України, академіка, телеведучої , члена художньої колегії фестивалю Тетяни Цимбал.

Майстер-клас із роботи телеведучої та журналіста від Наталії Кудряшової. Основи інтерв’ювання.

Програма показу дитячих національних фільмів.

Зйомка короткометражного дитячого фільму та щоденника фестивалю.

Творча зустріч із зірками кінематографу та телебачення. Практика для учасників телешколи, інтерв’ю із зіркою в форматі прес-конференції. Написання статті із інтерв’ю.

Концерт Наталії Кудряшової, Гурбана Аббасова, Народного ансамблю «Азербайджан» та лауреатів Першого Міжнародного Конкурсу професійних вокалістів Пам’яті Мусліма Магомаєва.

Святкова дискотека на пляжі

31.06.19.-

Конкурс авторської поезії та пісні.

Конкурс з вокалу та гри на музичних інструментах (музична школа               м. Українка).

Майстер-класи з вокалу від членів художньої колегії фестивалю- телеведучої, співачки, акторки Наталії Кудряшової та Народного артиста України Гурбана Аббасова.

Майстер-клас із роботи телеведучої та журналіста від Наталії Кудряшової. Аналіз публікацій. Вивчення роботи в кадрі. Специфіка відеоінтерв’ю.

Творча зустріч із зірками кінематографу та телебачення. Практика для учасників телешколи, інтерв’ю із зіркою в форматі стендапу. Знімання інтерв’ю у якості візитки для учасника.

Репетиція Флеш-мобу дітей-учасників фестивалю.                                                                                                                                                      

Програма показу дитячих національних фільмів.                                                          

Зйомка короткометражного дитячого фільму та щоденника фестивалю.

Концерт члена оргкомітету фестивалю. ( наприклад, Михайла Грицкана)

Святкова дискотека на пляжі

01.06.19.

Баттл театральних інсценізацій серед дитячих театральних колективів.

Майстер- класи зі сценічного руху та мови від режисера, актора театру «Егоїст» Володимира Хохлова та акторки театру Марії Махотіної

Зйомка короткометражного дитячого фільму та щоденника фестивалю.

Фестиваль національних культур «Ми різні, але ми єдині. Ми діти твої , Україно» присвячений Дню захисту дітей.

  • Виставки мистецтва національних культур
  • Майстер-класи із виготовлення національних сувенірів
  • Майстер-класи із національної хореографії
  • Дегустація страв національних кухонь
  • Рухливі ігри та спортивні змагання , за традиціями різних народів
  • Конкурс дитячого малюнку «За мирне дитинство в Україні і в усьому світі»
  • Конкурс малюнку на асфальті
  • Конкурс фотографії
  • Конкурс на найсмачнішу страву національної кухні
  • Концерт за участю танцювальних, вокальних та циркових колективів різних національностей.

На концерті будуть підбиватися підсумки конкурсів, проведених під час народних гулянь.

На народних гуляннях учасники концерту у національних костюмах фотографуються із усіма бажаючими.

В концерті приймають участь місцеві творчі колективи та зірки естради.

Наприкінці концерту відбудеться Флеш-моб дітей-учасників фестивалю із виконання гімну дитинства. «Діти за мир та дружбу». До нього підключаються всі національні колективи, що беруть участь у концерті та усі глядачі. Фіксація цієї події у книгу рекордів України.

02.06.19.

Модельний конкурс «Міс та Містер «Золотий ключик».

Майстер-клас від почесного президента фестивалю Влади Литовченко «Етика та естетика».

Зйомка щоденника фестивалю.

Підготовка до проведення церемонії закриття фестивалю.

Урочиста церемонія закриття фестивалю. Вручення перехідного Гран-при фестивалю та нагородження учасників фестивалю.

Спілкування учасників фестивалю та членів художньої колегії.