КОНКУРС  ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ  ВИКОНАВЦІВ

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

-    сольне виконавство (фортепіано, струнні, духові та народні інструменти);

-    інструментальні ансамблі.

Метою конкурсу є збереження та розвиток кращих традицій вітчизняного музично-виконавського мистецтва; виявлення та підтримка талановитої молоді; підвищення виконавської майстерності; знайомство  з творчістю різних національних культур, а також з музичними творами з  вітчизняного та світового  кінематографу. 

Умови участі в конкурсі:

Конкурс є відкритим для музикантів-виконавців  спеціальних навчальних закладів (ДМШ, школи мистецтв), музичних студій та гуртків.

Програма виступу:

-  два різнохарактерних твори. Жанр творів-класика, джаз, фольклорне  та естрадне мистецтво, музика сучасних вітчизняних композиторів, музика з вітчизняних та світових кінофільмів. Хронометраж  кожного з творів –не більш ніж 4 хв.

Критерії оцінювання: художність виконання та стильова грамотність, технічна майстерність, чистота інтонації (для струнних та духових інструментів), артистизм, технічна та змістовна складність творів, що виконуються.

Оцінювання виступів  конкурсантів відбувається за  віковими категоріями за  10-ти бальною шкалою. Під час виступу  можливе використання  супроводу – фонограмми ( для  сольної програми струнних та духових інструментів ). Також можливо використання   відповідного відеоматеріалу за попередньою домовленістю з організаторами конкурсу.