КОНКУРС ХУДОЖНЬОГО СЛОВА ТА ПОЕЗІЇ

Конкурс художнього слова і поезії реалізує наступні цілі та завдання:

- підвищення інтересу до прочитання класичної та сучасної літератури дітьми та підлітками (проза і вірші вітчизняних та зарубіжних сучасних авторів, які пишуть про дітей, для дітей і юнацтва);

- розширення читацького кругозору, розкриття творчих здібностей у дітей і юнацтва;

- знайомство з поетичною  та літературною спадщиною національних культур;

-підтримка обдарованих дітей відомими діячами культури України, проведення профільних майстер-класів провідними вітчизняними акторами кіно і театру, залучення дітей до національних ТБ- та  кінопроектів.

Конкурсний виступ учасників складається з  двох різножанрових творів, не більше 4 хв. кожний. Під час виступу можуть бути використані музичний супровід, костюми, додатковий реквізит. Фонограми музичного супроводу приймаються на флеш-носії і повинні бути якісними.

Порядок виступу: відповідно до вікових категорій, спочатку прослуховується перший твір, потім в порядку черговості учасників друге. Оцінювання відбувається за 10-ти бальною шкалою.

Благодійний внесок для участі у конкурсі складає 400 грн з учасника.

Участь в конкурсі передбачає грошовий, благодійний внесок, сума якого входить в загальну суму оплати участі в програмі 
Міжнародного дитячого фестивалю кінотеатрального TVорчества «Золотий ключик» Оплата благодійного внеску в програмі фестивалю проводиться на рахунок Підприємство ГО "ДИТЯЧИЙ кінофестиваль" ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК "ОКПО 39892753 ПАТКВ ПриватБанк МФО 313399 р / c 26003055717230 або готівкою при реєстрації в перший день фестивалю.
Участь в конкурсі гарантується тільки при повній повної і своєчасної оплати.