ВОКАЛЬНИЙ  КОНКУРС 

Порядок проведення конкурсної програми фестивалю:  до участі у конкурсі запрошуються солісти, дуети, вокальні колективи, шоу-групи.

Конкурсна програма фестивалю проводиться за жанрами:

-виконавці сучасної популярної естрадної пісні, народної пісні (а- capella) та в естрадній обробці, авторської пісні, а також пісні з кінофільмів  та номерів з мюзиклів.

Критерії оцінки виконавців: чистота інтонації, дикція, майстерність виконання; художній та технічний рівень; оригінальність матеріалу; відповідність представленому репертуару створеного виконавцем образу, його сценічне втілення (імідж виконавця), сценічний костюм.

Учасники конкурсу виконують 2  різножанрові пісні. Пісні  можуть виконуватись на будь якій мові. Хронометраж  однієї  композиції- не більш 3.30 - 4 хв.

Всі фонограми вокальних виконавців мають бути представлені на флешках, використовується фонограма -1, у фонограмі  дозволяється використання бек-вокалу.

Оцінювання виступів  конкурсантів відбувається за  віковими категоріями за  10-ти бальною шкалою.

Благодійний внесок для участі у конкурсі складає 400 грн з учасника.

Участь в конкурсі передбачає грошовий, благодійний внесок, сума якого входить в загальну суму оплати участі в програмі Міжнародного дитячого фестивалю кінотеатрального TVорчества «Золотий ключик».

Оплата благодійного внеску в програмі фестивалю проводиться на рахунок

Підприємство ГО "ДИТЯЧИЙ кінофестиваль" ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК "ОКПО 39892753 ПАТКВ ПриватБанк МФО 313399 р / c 26003055717230

або готівкою при реєстрації в перший день фестивалю.
Участь в конкурсі гарантується тільки при повній повної і своєчасної оплати.