Загальне положення фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик».

Фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості є щорічним культурним заходом та відбувається за підтримки Громадської організації «Кінофестиваль «Бригантина»,Державної агенції України з питань кіно та Національної спілки кінематографістів України.

Фестиваль проходить у декілька етапів ,заходи фестивалю можуть відбуватися як на території України, так і у різних країнах світу, з щорічним фінальним гала-концертом кращих учасників - фіналістів у м. Київ.

Мета і завдання фестивалю:

- участь у формуванні світогляду сучасної дитини на основі одвічних цінностей - миру, любові, милосердя, патріотизму та духовності шляхом творчого розвитку у різноманітних напрямках мистецтва, виховання гармонійної та цілісної особистості на прикладі кращих зразків вітчизняної та світової культури;
- популяризація української культури, національних традицій та національного кінематографу;
- виявлення обдарованих дітей шляхом співпраці з дитячими творчими колективами, агенціями,студіями,іншими творчими фестивалями,конкурсами, учбовими закладами, творчими персоналіями;
- підвищення рівню акторської майстерності, розвиток творчих здібностей дітей - учасників фестивалю у мистецтві хореографії, вокалу, художнього слова, театру, живопису,художньої фотографії та інших творчих напрямках;
- розвиток інклюзивного напрямку фестивалю по всіх видах творчості;
- організація та проведення пізнавальних та навчальних програм, майстер - класів, творчих зустрічей з відомими кіно-та театральними акторами;
- створення дитячих ігрових та неігрових кінофільмів (повний та короткий метр,анімація),вистав,мюзиклів,телепрограм та телепередач;
- створення власної кіностудії, дитячого театру та інтернет
TV-каналу «Золотий ключик»;
- співпраця з вітчизняними та міжнародними ЗМІ,телеканалами,телестудіями,театрами та кіностудіями;
- створення творчої майстерні у напрямках авторської поезії,прози та пісні;
- створення програми «Творча гостинна» для викладачів, членів журі фестивалю-відомих митців та діячів культури з метою обміну досвідом та проведення культурних акцій, творчих вечорів та зустрічей;
- підтримка творчості та традицій національних культур, що мешкають на території України;
- розвиток та зміцнення зв’язків між різними країнами шляхом культурного обміну;  
- створення умов для реалізації творчого   потенціалу обдарованих дітей у міжнародному культурному просторі.

Умови участі у фестивалі.

Творчі конкурси фестивалю відбуваються у декількох напрямках - художнє слово, вокал, хореографія, авторська поезія та пісня, конкурс-змагання театральних колективів, модельний конкурс, художнє фото, живопис,конкурс телеведучих. У конкурсах мають змогу приймати участь як окремі учасники, так і різні дитячі та молодіжні творчі колективи.

Конкурси з художнього слова, вокалу, авторської пісні та поезії, хореографії.

Учасники конкурсів представляють 2 номери для виступу у конкурсній програмі ( вокал-2 різножанровітвори, можуть бути іншою мовою, хореографія- 2 танцевальних різножанрових номери ,художнє слово- 2 твори поезія, абопоезія та проза, конкурс авторської пісни та поезії-2 твори).

Для фінального гала-концерту фестивалю у м.Київ за результатами голосування художньої колегії фестивалю буде відібраний один з кращих номерів з конкурсноїпрограми.

Виступи конкурсантів оцінює художня колегія фестивалю згідно з віковими категоріями закритим голосуванням по 10-ти бальній системі.

Конкурс телеведущих

Цей   конкурсвідбувається у вигляді цікавої учбово-пізнавальної програми про особливості професії телеведучого.У зміст цієї програми входять знайомство з професією, спеціальні тренінгі й майстер-класи відомої телеведучої популярного українського телешоу «Ревізор.Магазини» Наталії Кудряшовой, а також фінальний конкурс телеведучих, у якому відбудеться нагородження кращих учасників.

Модельний конкурс краси  та таланту «Міс та Містер Золотий ключик »

Конкурс «Міс та Містер Золотий Ключик» – це яскраве свято краси й и таланту,яке сприяє розвитку у дітей естетичного смаку, відродження національних традицій та втіленню у життя нових творчих проектів. У конкурсі приймають участь діти віком від 7 до 16 років.Конкурс проводиться у 3х вікових групах: молодша група – 7-9 років, середнягрупа – 10 -13 років, старшагрупа – 14 -17 років.

По кожному з творчих конкурсів існує окреме положення.

Підсумки фестивалю та нагородження.

- Переможці творчих конкурсів нагороджуються дипломами фіналістів фестивалю та приймають участь у фінальному гала-концерті фестивалю у м.Київ. Також на розгляд художньої колегії учасники мають змогу отримати спеціальні дипломи. Усі інші учасники отримують дипломучасника фестиваля. Медаль з лого фестивалю отримують усі учасники фестивалю.

- Перехідний Гран-при «Золотий ключик» присуджується одному з найкращих учасників або колективу за окремим рішенням жюри.

Фінансові умови участі у фестивалі.

Фестиваль є некомерційним заходом. Усі витрати з організації та проведення фестивалю відбуваються за рахунок благодійних батьківських внесків, благодійної допомоги меценатів та спонсорів та часткового фінансування з державних бюджетних коштів.