Щоденник фестивалю 15.08.16

Сьогодні був дуже насичений і творчий день.Спочатку, на майстер-класі народної майстрині Олени Демерташ, учасники мали змогу своїми руками зробити квіти з вовни. Треба було прикласти свій труд і пофантазувати - цікавий процес повністю заволодів дітьми. А пані Олена відкривала секрети майстерності, допомагала і підтримувала у новій справі.

Цікаво і повчально пройшов майстер-клас «Маленька леді» від Почесного Президента фестивалю «Золотий Ключик» Влади Литовченко. Розум, красота, вихованість завдяки цим цінностям можна багато досягнути у житті. Дуже важливо з дитинства виховувати особистість у дитині, приділяти увагу творчому і розумовому розвитку , чемності і ввічливості.

А завершив фестивальний день наш відомий композитор, Заслужений артист, шоумен, чоловік з досконалим почуттям гумору – Володимир Бистряков. Автор презентував вже другу свою книжку «Байки». І як завжди, повністю заволодів залом: феєрверк жартів, музикальні номери, цікаві історії з життя, автор вміє спостерігати, а потім втілювати на папері всі колоритні образи і шалено смішні ситуації. А допомагали йому відомий актор Валерій Чигляєв та його студенти. Презентація книги перетворилася на свято гумору, жартів, позитиву, викликав надзвичайні враження і нестримне бажання придбати його книгу!!!!


Програма на 16.08.16
16 СЕРПНЯ. ВІВТОРОК. ТЕАТР «КИЇВ» (КОЛИШНІЙ КІНОТЕАТР «КРАКІВ»), РУСАНІВКА. (М.Лівобережна, вул.Русанівська набережна,12)

10.00 Зйомки короткометражних фільмів

15.00 - 17.00 Підсумки конкурсу та показові виступи переможців кінозйомки на гаджет

17.00 - 18.00 Майстер-клас з хореографії (хип-хоп, джаз, афро джаз, брейк данс, джаз фанк). Майстер-клас проводять педагогі ансамбля "Пульс" магістрихореографії: Наталія Борсук, Леся Борсук, Олександр Гречкосєй, Дарина Панасюк, Максим Осадчий.

18.00 – 18.30 Репетиція флешмобу під керівництвом магістрів хореографії: Народної артистки України, майстра спорту з художньої гімнастики
Наталії Борсук та актриси Ірини Жаммаль (Ізраїль)

19.00-20.00 Флешмоб «Золотий ключик. Діти за мир та дружбу». Музика-гімн фестивалю,композитор Юлія Махотіна

20.00 Генеральна репетиція конкурсу "Принц і принцеса "Золотого Ключика".